Borsada hangi şirketlere yatırım yaptınız?

Kromish

Hectopat
Dostlar çok bilmiyorum bu işleri. Öğrenmeye çalışıyorum. Yatırım tavsiyesi istemiyorum burada. Yalnızca sizlerin neye yatırım yaptığını öğrenmek istedim. Ona göre kendim bir araştırma yapıp değerlendireceğim.

Halka arz en iyisi petrol ofisi turcell son 3 ayda yükselmemiş belki yükselir diye 2 hafta önce yatırım yaptım 1000 TL en fazla şu AN1050 TL gördü şu anda 993 TL düşer artar ama en iyisi halka arz.(yatırım tavsiyesi değildir :) )

Son düzenleme:
Kısa vadeli kazanmanız biraz zor. Uzun vade düşünüyorsanız teknoloji hisseleri, otomotiv hisseleri ve temettü verecek hisselere yatırım yapmanız faydalı olur. Kendinize bir sepet oluşturun ve elinize geçtikçe büyük küçük demeden portföyü arttırın. Zamanla epey bir kar elde etmiş olacaksınız.

Ek olarak bir şey biliyormuşcasına yorum yapanları dinlemeyin. Kendi mantığınızla hareket edin, son kararı her zaman kendiniz verin.

Asla yatırım tavsiyesi değildir. 1,5 ay önce Reeder, mia ve arzum aldım. Yaklaşık her birine 40k yatırdım. Şu sıralar çok güzel meyve yedirdi. Ben yatırım yapar iken en az 1 yıllık grafige bakıyorum. En düşük en dip seviyede giriyorum. Bu yöntem ile 120k param 350k yi gördü. Bu tam terside olabilir di bu kadar yükselmeseydi param iceride kalacaktı. Ama dediğim gibi asla yatırım tavsiyesi değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı