Borsaya hangi uygulama ile başlanır?

Hiç alım vs yaptınız mı hocam? Çözebildiniz mi olayı?

Bugün alım yaptım hocam bekleyişteyim. Aklıma takılan bir soru şu süre seçerken gün, kalanı iptal et, iptal edene kadar geçerli olarak çıkıyor. İptal edene kadar geçerliyi denediğimde hata verdi bende kalanı iptal et olanla alım yaptım bunlar ne demek oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bir de Foreks'e girdiğimde oradanda alım satım yapılabildiğini gördüm. Orada Yapı Kredi bilgilerimle girip alım satım yapabilir miyim? Ne farkı vardır.

Son düzenleme:
Bugün alım yaptım hocam bekleyişteyim. Aklıma takılan bir soru şu süre seçerken gün, kalanı iptal et, iptal edene kadar geçerli olarak çıkıyor. İptal edene kadar geçerliyi denediğimde hata verdi bende kalanı iptal et olanla alım yaptım bunlar ne demek oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bir de Foreks'e girdiğimde oradanda alım satım yapılabildiğini gördüm. Orada Yapı Kredi bilgilerimle girip alım satım yapabilir miyim? Ne farkı vardır.
1. sorunuz için gün yapmalısınız. Emir muhabbeti çok takılmayın gün yapın ama onu.
2. soru için bir bilgim yok.

Aldığınız hisseleri dikkatli seçin rastgele vs yapmayın. Hatta şu videoyu öneririm çok şey kattı bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı