Borsaya hangi uygulama ile başlanır?

Bugün alım yaptım hocam bekleyişteyim. Aklıma takılan bir soru şu süre seçerken gün, kalanı iptal et, iptal edene kadar geçerli olarak çıkıyor. İptal edene kadar geçerliyi denediğimde hata verdi bende kalanı iptal et olanla alım yaptım bunlar ne demek oluyor yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam bir de Foreks'e girdiğimde oradanda alım satım yapılabildiğini gördüm. Orada Yapı Kredi bilgilerimle girip alım satım yapabilir miyim? Ne farkı vardır.
Forexte alt limit uygulaması vardır.

Forexte alt limit uygulaması vardır.
Ne kadar biliyor musunuz?

1. sorunuz için gün yapmalısınız. Emir muhabbeti çok takılmayın gün yapın ama onu.
2. soru için bir bilgim yok.

Aldığınız hisseleri dikkatli seçin rastgele vs yapmayın. Hatta şu videoyu öneririm çok şey kattı bana.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu hemen izleyeceğim teşekkür ederim. Farklı sorularim olursa size danisabilir miyim?

Amerikan borsasından hisse almak istiyorum ama vergi birikimi ve nerden ne kadar vergi ödeyeceğim hakkında bilgim yok yardımcı olabilir misiniz ?

Midas'da Amerikan borsasında işlem yapabiliyorsunuz ama başka bir bilgim yok komisyon işlem başına 1.5$

Komisyon muhabbetinin yanında vergi durumu varmış galiba hocam araştırdım biraz ama kaynaklar çok karışık yani ekstradan vergi durumu varmış galiba bunu kendimiz talep edip ödüyor muşuz yarın bir gün haberim olmadan vergi cezası yemek istemem açıkçası çünkü nasıl ödeneceği hakkında da pek bilgim yok.

Geri
Yukarı