Borsaya nasıl girilir?

DC kullanmıyorum üzgünüm.
Herkesin almaya başlaması daha iyi hacim yaratır. Borsalara girmek için hacim de gerekiyor.
Peki ben para birimini verip altyapısının bulunduğu web sitesini atarsam reklam denir mi? Çünkü Google'da araştırınca bulamayabilirsiniz. Yetkililere sormak gerekiyor.

Bitcoin dolandırıcı çıkmış diyorlar. Bir tane adam tutuklanmış ya. İsmi neydi hatırlayamadım.
Bitcoin dolandırıcı değil insanlar dolandırıcı.
Peki ben para birimini verip altyapısının bulunduğu web sitesini atarsam reklam denir mi? Çünkü Google'da araştırınca bulamayabilirsiniz. Yetkililere sormak gerekiyor.
Rapor olarak onlara atın benim istediğim mesajı alıntılayarak, onlar size dönüş yapar. İzin verirlerse atarsınız.

Coin moin. Bitcoin kumar gibi fena kaybettirir. Bunlardan uzak durun derim. İlk başta kazandırırlar sonra dibi görürsünüz.
Kumar olan kripto para borsası değil, borsadan bir haber olup üzerine teknolojisi yeni ve itibari değeri olmayan bir borsaya (kripto para borsasına) girilmesi. Aynı mantık ile dolar çıkarken 8 TL'de alım yapıp sonra battık, bittik diyenler kripto para borsasında da 1 koyup 5 alıyormuşsun diye giriyorlar sonra "Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak" deyimi gibi bulguru da kaybedince ya borsayı ya o borsa hakkında konuşanları suçluyorlar. (15 yaşında gençler bile ailesi üzerinden bu borsaya giriyor...) Halbuki bu bir yatırım aracı ve çok daha önemlisi beraberinde getirdiği blockchain ile doğrulama konusunda devlete rakip bir uygulama, yazılım.

Geri
Yukarı