Boş Kasa Önerisi

kizilcahamam

Centipat
Daha fazla  
Merhabalar. Birinden aldığım tavsiyeye göre camlı kasalar hava almadığı için bilgisayara zarar veriyormuş, bu doğru mudur? O yüzden ben de sizden tavsiye almaya geldim. Eğer dediği doğruysa camsız kasa önerir misiniz? Teşekkürler.

Merhabalar. Birinden aldığım tavsiyeye göre camlı kasalar hava almadığı için bilgisayara zarar veriyormuş, bu doğru mudur? O yüzden ben de sizden tavsiye almaya geldim. Eğer dediği doğruysa camsız kasa önerir misiniz? Teşekkürler.
Ne demek hava almadığı için zarar veriyor. Saçma sapan bir bilgi açıkçası

Camlı kasalar değil ön tarafı mesh olmayan kasalar yükte sıcak çalışan sistemlere zarar verirler. Bütçe belirtmemişsiniz. Anakartınızı belirtmemişsiniz. Ekran kartınızı belirtmemişsiniz. Sıvı soğutma var mı yok mu belirtmemişsiniz. Bunları belirtirseniz isteğinize göre bir kasa önerebiliriz.

Eğer o cam ön tarafta ise doğru demiş. Pek hava aldığını söyleyemem o kasaların. Ama öbür türlüyse günümüzde çoğu kasada cam var. Keşke düzgün belirtseymişsiniz.

Camlı kasalar değil ön tarafı mesh olmayan kasalar yükte sıcak çalışan sistemlere zarar verirler. Bütçe belirtmemişsiniz. Anakartınızı belirtmemişsiniz. Ekran kartınızı belirtmemişsiniz. Sıvı soğutma var mı yok mu belirtmemişsiniz? Bunları belirtirseniz isteğinize göre bir kasa önerebiliriz.

Camlı kasalar değil ön tarafı mesh olmayan kasalar yükte sıcak çalışan sistemlere zarar verirler. Bütçe belirtmemişsiniz. Anakartınızı belirtmemişsiniz. Ekran kartınızı belirtmemişsiniz. Sıvı soğutma var mı yok mu belirtmemişsiniz? Bunları belirtirseniz isteğinize göre bir kasa önerebiliriz.

Bütçem maksimum 2000. Anakartim B450M K II, ekran kartim 6600 XT sıvı soğutma yok.

Şimdi ön tarafı camsa başka bir yerde mesh özelliği yoksa, işlemcide soğutucu düzgün değilse hoş şeyler olmaz. Ama zarar verir demekte pek doğru olmamış.

Yeni konular

Geri
Yukarı