Boş paket alıp doldurmak mı? Dolu paket almak mı?

EkremKaymaz

Hectopat
Yer
Adana
Daha fazla  
Merhaba. 2023 model Megane sedan almayı düşünüyoruz. Boş paketi joy dolu paketi ise icon. Aralarında yaklaşık 100 bin lira fark var. Sizce boş paket alıp dolu paketten daha dolu yapmak mı direk dolu paket almak mı? Elimde de para kalıyor doldurduğum halde.

Yani hocam siz doldurdugunuzda kendinize göre hareket etmiş olursunuz istediğinizi yapabiliyorsunuz eğer dolu pakete göre daha çok dolu yapıp para artıyorsa şahsen kendim doldururdum.

Merhaba. 2023 model Megane sedan almayı düşünüyoruz. Boş paketi joy dolu paketi ise icon. Aralarında yaklaşık 100 bin lira fark var. Sizce boş paket alıp dolu paketten daha dolu yapmak mı direk dolu paket almak mı? Elimde de para kalıyor doldurduğum halde.
Dolu paket aldığınızda ÖTV de aynı oranda artıyordu, boş paket alıp daha ucuza getirebiliyorduk. Şu an aynı mı bilmiyorum tabi.

Hadi ekranı taktınız, elektrikli el freni, elektrikli deri koltuk, ambiyans aydınlatma, kararan ayna vs bunları nasıl sonradan yaptıracaksınız? Yaptırsanız bile ne kadar randımanlı olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı