Boş paket araba Full paket olur mu?

Daha fazla  
Kadjar 2015 model arabam var geri görüş kamerasi veya dokunmatik ekranı filan yok. Uzun farları az yandığını düşünüyorum. Bunların hepsini yaptırabileceğim güvenli bir yer var mı? Antalya da yaşıyorum.

Aracınıza birçok farklı özellik ekleyebilirsiniz. Geri görüş kamerası ve dokunmatik ekran en basitlerinden birisi diyebiliriz. Android cihazlar oluyor, aracınızın modelini Google'da aratırsanız görürsünüz. Fiyatları biraz arttı ama güzel ürünler çıkıyor.

Full paket araç alanlar ekstra her özelliğe ÖTV ve onunla birlikte artan kremalı KDV ödüyor.
Boş paket alanlar ise sonradan eklediği donanıma sadece normal KDV ödüyor.
Yani sizin yaptığınız iş daha kârlı. Ve bütçenize, zevkinize göre yaptırırsınız.

Aracınıza birçok farklı özellik ekleyebilirsiniz. Geri görüş kamerası ve dokunmatik ekran en basitlerinden birisi diyebiliriz. Android cihazlar oluyor, aracınızın modelini Google'da aratırsanız görürsünüz. Fiyatları biraz arttı ama güzel ürünler çıkıyor.

Peki bunu renonun kendi bayisinde yaptırabilir miyim?

Full paket araç alanlar ekstra her özelliğe ÖTV ve onunla birlikte artan kremalı KDV ödüyor.
Boş paket alanlar ise sonradan eklediği donanıma sadece normal KDV ödüyor.
Yani sizin yaptığınız iş daha kârlı. Ve bütçenize, zevkinize göre yaptırırsınız.

Peki bunu nerede yaptırabilirim.

Peki bunu renonun kendi bayisinde yaptırabilir miyim?

Peki bunu nerede yaptırabilirim.
Antalya'da hangi bayiler var bilmiyorum.
Mesela NewFron Android bayisi varmış:
Telefon +90 242 322 14 61
Adres Sinan Mahallesi Cebesoy Caddesi 84/A Muratpaşa - Antalya

1665573967820.jpeg

Buradaki hangisini seçmem gerekiyor.

1665573967820.jpeg

Buradaki hangisini seçmem gerekiyor.

Antalya'da hangi bayiler var bilmiyorum.
Mesela newfron Android bayisi varmış:
Telefon +90 242-322 14 61.
Adres sinan mahallesi cebesoy caddesi 84/A muratpaşa - Antalya.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı