Kia Stonic Full paket vs Sportage boş paket

ValderZ

Centipat
Daha fazla  
Evet arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz üzere iki araç arasında kaldım, tabii başka araçlar da önerebilirsiniz. Yüzde 90 rapor ile ÖTV muafiyetli araç alacağız tercihimiz SUV ya da crossover olması limit 450 bin TL. Şu anda bütün araç fiyatları zamlı fiyatlar o yüzden araç önerecek arkadaşlar önermekte zorlanabilir ama yakında ciddi bir düşüş bekliyorum her neyse asıl sorumuza gelecek olursak. Kia Sportage 1.6l 132 PS manuel Live paket mi tercih edilmeli yoksa stonic 1.4l 100 PS otomatik Prestige paket (sanırım en Full paket) mi tercih edilmeli? Aklım Stonic diyor ama Sportage dış görünüş olarak daha şaşalı gözüküyor herkesin fikirlerini dikkate alacağım şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aracı kimin kullanacağı burada çok kritik bir durum oluşturuyor. Benim için otomatik veya manuel olması pek fark ettirmediğinden ve daha güçlü olması sebebiyle Sportage' ı tercih ederdim. Ancak şunu da unutmamak gerekiyor, donanımsız araç bir süre sonra sizi kendinden soğutabilir. Akılcı yaklaşım bana da Stonic tercih edilmeli diyor.

Fiyatlar düşene kadar piyasada 2021 model sıfır sportage bulabileceğiniz sanmıyorum. Yeni kasa gelecek önümüzde ki yıl ilk çeyrek de. Her türlü sportage tavsiye ederim.
Stonic çok itici duruyor bana göre. Tucson a da bakmanızı tavsiye ederim. En boş paket bile dolu sayılır ve otomatik.

Fiyatlar düşene kadar piyasada 2021 model sıfır sportage bulabileceğiniz sanmıyorum. Yeni kasa gelecek önümüzde ki yıl ilk çeyrek de. Her türlü sportage tavsiye ederim.
Stonic çok itici duruyor bana göre. Tucson a da bakmanızı tavsiye ederim. En boş paket bile dolu sayılır ve otomatik.

Yeni kasa gerçekten çok güzel duruyor düşünmeden onu alırdık hocam ama dolar hazır düşmüşken alalım diyoruz Türkiye'de neyin ne olacağını belli değil her an her şey olabilir ve yeni kasa limite girmez sanırım.

Dövizde ki düşüşün fiyatlara yansıdığını sanmıyorum. Henüz sembolik indirimler vardır anca.

Ocak'ta fiyat güncellerler hocam her ay başı guncelliyor bütün markalar ve dolar fırlamadan önce bir sürü marka ile konuştuğumuz zaman çoğu ocak gibi bayiye araç gelecek diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı