Boş Port Yok

FrozenGG

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, taşındığım adreste alt yapı sorunu var ve boş port yok. Turknet kullanmaktaydım fakat onların elinden de bir şey gelmiyor. İsterseniz donduralım veya iptal edelim dediler bende iptal ettirdim. Şu anda internetsiz ve altyapısız haldeyim. Alt yapı getirtmek için ne yapabilirim nereye dilekçe vesaire verebilirim. Superbox veya Redbox düşündüm fakat hem fahiş fiyatları var hemde 24 ay taahhüt istiyorlar. Altyapı gelme ihtimaline karşın taahhüt yaptırmak istemiyorum. Çözüm yolu bulmaya çalışıyorum ve bana yardımcı olursanız sevinirim.

Hocam, size en yakın Türk Telekom Müdürlüğü'ne dilekçe yazıp başvurabilirsiniz. Başka yapılacak bir şey yok. Daha sonra size dönüş yaparlar.

Üniversite de evime port açtırabilmek için 3 ay uğraştım kolay gelsin. Sana verebileceğim tek öneri bu işleri internetten telefon üzerinden yapmak yerine müdürlüklere gidip bizzat kendi gözlerinle süreci takip etmeni tavsiye etmekten başka söyleyeceğim bir şey yok çok lanet ve sancılı bir dönem umarım kolayca halledebilirsin.

Xyzel mobil modemler var aynı Superbox gibi.
Araştırıyorum.
Üniversite de evime port açtırabilmek için 3 ay uğraştım kolay gelsin. Sana verebileceğim tek öneri bu işleri internetten telefon üzerinden yapmak yerine müdürlüklere gidip bizzat kendi gözlerinle süreci takip etmeni tavsiye etmekten başka söyleyeceğim bir şey yok çok lanet ve sancılı bir dönem umarım kolayca halledebilirsin.
Umarım hocam eyvallah.

Mudurluge gidip dilekce vermeyi de deneyebilirsiniz arkadasin dedigi gibi ama bir kullanici aboneligini sonlandirmasi gerekiyor ki size port acilsin cok sikintili isler.

Geri
Yukarı