Boş port yok

CanerKarakus

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
AMD Ryzen 5 2600 | MSI RX580 ARMOR 8GB OC |16 GB 3200 MHz RAM
Merhaba yeni taşındığım adreste 55 Mbps'lik altyapı var ancak sorgulama yaptığım zaman boş port yok olarak gözüküyor. Daha öncesinde TurkNet kullanıyordum ve boş port olmadığı için nakil işlemimi yapamıyorum. Boş port nereden ve nasıl açtırabilirim? Ek olarak dairenin içerisinde telefon kablosu girişinden yok yani modeme gelen DSL kablosu girişi. Onun hakkında da yardımlarınızı istiyorum.

Merhaba yeni taşındığım adreste 55 Mbps'lik altyapı var ancak sorgulama yaptığım zaman boş port yok olarak gözüküyor. Daha öncesinde TurkNet kullanıyordum ve boş port olmadığı için nakil işlemimi yapamıyorum. Boş port nereden ve nasıl açtırabilirim? Ek olarak dairenin içerisinde telefon kablosu girişinden yok yani modeme gelen DSL kablosu girişi. Onun hakkında da yardımlarınızı istiyorum.

Hocam bir çare yok beklemeniz lazım birinin internet aboneliğini iptal ettirmesi gerekiyor veya farklı bir çözümü varsa bir müşteri hizmetlerini arayın.

Turk telekomu arayacaksınız mahallemde boş port yok diyeceksiniz... Aynı sorunu biz yaşadık ve tam tamına 2 sene port açılmasını bekledik. Dile kolay 2 sene ya neler çekmiştim...

Yeni konular

Geri
Yukarı