Boş vaktinizde oynadığınız oyunlar nelerdir?

Son durum ne hocam? Oyun kastı mı?
Hocam oyun indi, 40dk falan antrenman yaptım oyunun mekaniklerini vs öğrenmek için, uçak sürdüm bol bol. Grafikleri "high-end"e aldım, çözünürlük ölçeği ayarını da 120'ye çektim %99 GPU kullanımıyla sabit 30FPS oynuyorum. Bu arada grafikler tek kelimeyle mükemmel.

Hocam oyun indi, 40dk falan antrenman yaptım oyunun mekaniklerini vs öğrenmek için, uçak sürdüm bol bol. Grafikleri "high-end"e aldım, çözünürlük ölçeği ayarını da 120'ye çektim %99 GPU kullanımıyla sabit 30FPS oynuyorum. Bu arada grafikler tek kelimeyle mükemmel.
Hayırlı olsun o zaman hocam :) Belki 2 yıl sonra yeni bilgisayar aldığımız zaman ben de oynarım. :D

Clash Royale. Tuvalette CR'den daha iyi bir alternatif düşünemiyorum. :D
Hem dikey format olup tek el ile oynanışı desteklemesi, hem de maksimum 5 dakika süren maçları ve ile seans bittiğinde onunda bitmesi vazgeçilmezim yapıyor kendisini.
Tek elle büyü nasıl atıyorsun?

Erzurum, bayağı sarıyor.

Bende indiriyorum şu an ama çok uzun sürecek indirmesi. Üstelik oyunun inmesi için Launcher'ı açık tutmak gerekiyor, neden böyle yapmışlar anlamadım çok saçma.
Konsolda tam bir hayal kırıklığı oldu şu oyun benim için, o kadar bekledikten sonra adamakıllı becerememek.

Geri
Yukarı