Boş Video

350070

Megapat
İlk 5 Haneli Mesajınız!
Makaleler
4
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle içerik üreticiler olduğu için YouTube'da kaliteli içerik üreticilerin sayısı azalacak.
Neden? Kolaya kaçıp, para kazanmak için.
Saçmalık şurada, video başında diyor ki, kekolar ile dalga geçiyorum, insanlar linç de etti, beğendi de.

Kim bilir yarında " KEZBANLA YÜZLEŞTİM " diye saçma sapan ırkçı video yaparlar.

Sanırım YouTube'a ilk kez girdiniz artık dediğiniz kaliteli içerikler 2018'de bitti.

Aynen.

Kaliteli içerik NewDayNewGame'in Enes Batur olduğu zamanda bitmişti zaten.

Bak onun "Hater ile yüzleştim" videosu güzeldi. Çünkü insanlar size bir şey yapmadığı sürece "HATER" olmak çok saçma bir şeydir. Eleştir ama sana zararı olmayan biri için boşuna kin kusma.
Kaliteli içerik üreten kanallar var yine.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Böyle içerik üreticiler olduğu için YouTube'da kaliteli içerik üreticilerin sayısı azalacak.
Neden? Kolaya kaçıp, para kazanmak için.
Saçmalık şurada, video başında diyor ki, kekolar ile dalga geçiyorum, insanlar linç de etti, beğendi de.

Kim bilir yarında " KEZBANLA YÜZLEŞTİM " diye saçma sapan ırkçı video yaparlar.
Hocam Türkiye'de içerik üreticisi olan vatandaşlar kafa kullanmak yerine "o napmış? Bende oyle yapayim." diyorlar. Yabancı içerik üreticilerini anlayabiliyirsanız izleyin. Orjinal ve kaliteli içerik nedir görürsünüz.

Yeni konular

Geri
Yukarı