Bilgisayara boş boş bakıyorum

venom94

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Bilgisayarı alalı 4-5 ay oldu, sistem orta halli ama çoğu oyunu öyle böyle kaldırıyor. Fakat hiçbir şey yapasim gelmiyor, bilgisayara bakıyorum o da bana bakıyor. Yaşım 27, sanırım artık oyun oynamaktan falan keyif almıyorum. Oyunu açtıktan sonra kapatmam bir oluyor. En son Football Manager oynuyordum o bile sıktı, arada bir Euro Truck oynuyorum. Böyle beni uğraştıran oyunlardan nefret ediyorum, oyuna giriyorum bir şeyi yapamazsan siliyorum. Sanırım bizden geçmiş.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarı alalı 4-5 ay oldu, sistem orta halli ama çoğu oyunu öyle böyle kaldırıyor. Fakat hiçbir şey yapasim gelmiyor, bilgisayara bakıyorum o da bana bakıyor. Yaşım 27, sanırım artık oyun oynamaktan falan keyif almıyorum. Oyunu açtıktan sonra kapatmam bir oluyor. En son Football Manager oynuyordum o bile sıktı, arada bir Euro Truck oynuyorum. Böyle beni uğraştıran oyunlardan nefret ediyorum, oyuna giriyorum bir şeyi yapamazsan siliyorum. Sanırım bizden geçmiş.
Bence oyun için bir veya birkaç takım arkadaşına ihtiyaç var usta oyun güzel olsa bile bazen tek çekilmiyor. :)

Hocam artık insan hayattan zevk almamaya başladığı zamanlar bence, şu an yeni hobiler bulup onlara zaman ayırın.

Benim hobilerim kod yazmak aslında üniversite okuyabilirsem bilgisayar mühendisi olacağım yaptığım bir robot var benim ilgi alanım bilgisayar ile ama ilgi alanım bilgisayarda :D

Bir farklılık yapmak lazım. Hayatında küçük bir değişikliğin belki yardımı dokunur.

Bir ara ben de öyleydim. Belli bir yaştan itibaren eskisi gibi olmuyor. Ben de 37 yaşındayım. Artık sadece günlük şeyler için kullanıyorum bilgisayarı. Artık ilgi alanım doğaya ve köy hayatına kaydı.
Valla benim de öyle. O tarz videoları izliyorum. Ayrıca gezi videoları vs.

Geri
Yukarı