Boş gezenin boş kalfası olmak

Makaleler
44
Her şeyden yakınırdım. Artık böyle bir şey kalmadı. Defalarca açıp, boşa kürek çektiğim ders konusu da bitti. Şu anda rahatım ve "Boş gezenin boş kalfası" oldum. Dolaşacak arkadaşım yok. Sorun mu? Değil. Bir çıkıyorum 4-5 saat sonra eve dönüyorum. Hiçbir şey umrumda değil. Yok o böyle yapmış falan filan gibi şeyler de kaaleye aldığım da yok. Keyfim de gıcır. Büyük ilerleme kayıt ettim desem yeridir. Bir de Metin2'de de takılıyorum loncam ile. :D Zaman geçip gidiyor.

Sadece anlatmak istedim.

Ah keşke bu hale gelmek kolay olsa. Yıllardır bunun için uğraşıyorum.

Ben de keşke böyle olsam hocam vallahi ya. Çok fena depresyondayım ve bunu kimseye anlatamıyorum. Dediğimde deli muamelesi görüyorum. 2 üniversite birden okuyorum, sınavlar darlıyor. 1.5 yıldır arkadaşlarımın yüzünü 2 kez gördüm, biri tesadüf. Bunaldım hayat beni darlıyor. Ekonomi desen patates. Elin yabancısı şu koronada bile dünyayı turlarken (18 yaşındaki orta halli bir çocuk) ben köyden şehre giderken ne kadar para harcayacağım diye düşünüyorum. Akraba baskısını hiç sorma. İmamın kayığına binsem gözüm arkada kalmaz.

Son düzenleyen: Moderatör:
İnsan zamanla alışıyor fakat yapacak bir şey yok. Bu kadar darlıyor ise ilaç tedavisine başla. Sakinleştirici hap verirse bir de kafam Zoom. Doktora özellikle sakinleştirici hap yazmasını rica et.

Yok abi sakinleştirici falan almak istemiyorum etrafımdaki insanlar ekarte olsa aslında düzelecek durum ama... Eylül ayında umarım üniversiteler açılır da rahatlarım :/
Kıymetli @KırAtlıLiberal neye güldünüz bu kadar acaba?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı