Boş zamanlarımda ne yapmalıyım?

Boş zamanlarımda sizce neler yapmalıyım? Pandemi döneminde yapacak bir şey bulamayıp oyunlara çok fazla sarmıştım, ancak oyunlardan sıkılmaya başladım. Malum sınavlarda şuanda var şuanda pek bir şey yapamam ancak sınavlarım perşembe bitiyor. Oyunlar dışında Discord'da çok fazla takılırdım ancak bazı insanlar kötü oluyor veya takmıyorlar psikolojimi bozuyor. Hobi gibi şeyler önerebilir misiniz?
Bunu hep böyle konulara yazıyorum :D Ucuza bir klasik gitar alabilirsiniz. En ucuz gitarlar onda diye biliyorum ondan klasik önerdim. Elektro istiyorsanız onu alın derdim ama fiyatlar ortada. Müzik bilgisine çok ihtiyacınız yok istediğiniz parçaları öğrenmek için. Tab okumanız yeterli olacaktır. Fakat sizi sararsa ve devam etmek isterseniz ayrıca daha derine inebilirsiniz :)

Boş zamanlarımda sizce neler yapmalıyım? Pandemi döneminde yapacak bir şey bulamayıp oyunlara çok fazla sarmıştım, ancak oyunlardan sıkılmaya başladım. Malum sınavlarda şu anda var şu anda pek bir şey yapamam ancak sınavlarım perşembe bitiyor. Oyunlar dışında Discord'da çok fazla takılırdım ancak bazı insanlar kötü oluyor veya takmıyorlar psikolojimi bozuyor. Hobi gibi şeyler önerebilir misiniz?

Bir yerde çalışabilirsiniz bu sayede para birikiminiz olur. Param var diyorsanız yazılım öğrenmenizi veya bilgisayar konusunda kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim 🙂

Günde ortalama 1.5-2 saat burada takılıyorum. Güne göre 4-5 saat ders ile geçiyor. Ortalama her gün 6 saat oyun oynuyorum. Genelde gece uyumadan da bir bölüm dizi izliyorum. Bu şekilde gün bitiyor zaten araya yemek vs katınca. Kendimden örnek verdim bunun dışında eğer biraz bütçen var ise bir çalgı aletini öğrenmeye çalışabilirsin. Veya sistemin bir tık iyi ise bilgisayar üzerinde önce hobi sonra işe çevirebileceğin birçok yöntem var.

Boş zamanlarımda sizce neler yapmalıyım? Pandemi döneminde yapacak bir şey bulamayıp oyunlara çok fazla sarmıştım, ancak oyunlardan sıkılmaya başladım. Malum sınavlarda şuanda var şuanda pek bir şey yapamam ancak sınavlarım perşembe bitiyor. Oyunlar dışında Discord'da çok fazla takılırdım ancak bazı insanlar kötü oluyor veya takmıyorlar psikolojimi bozuyor. Hobi gibi şeyler önerebilir misiniz?
Kimsenin bir şey yapmayıp öğüt verişlerini izliyorum.

Bir yerde çalışabilirsiniz bu sayede para birikiminiz olur. Param var diyorsanız yazılım öğrenmenizi veya bilgisayar konusunda kendinizi geliştirmenizi tavsiye ederim 🙂
Okuldaki bölümüm bilişim şuan da hocam.
Hobilerinle ilgilen. Hobin yoksa da zevklerine göre hobi edin. Onun dışında dergi okumak da sarıyor.
Hobim futbol maçı izlemek basketbol maçı izlemek gibi şeyler. Oynamayı şuan da kapalı olduğu için yapamıyorum maalesef... Ancak yakın bir zamanda dil kursuna yazılacağım. Neden şuan da yazılmıyorsun? Diyebilirsiniz. Çünkü okulda corona kapmış olabilirim kendimi test süresinden geçireceğim.
Günde ortalama 1.5-2 saat burada takılıyorum. Güne göre 4-5 saat ders ile geçiyor. Ortalama her gün 6 saat oyun oynuyorum. Genelde gece uyumadan da bir bölüm dizi izliyorum. Bu şekilde gün bitiyor zaten araya yemek vs katınca. Kendimden örnek verdim bunun dışında eğer biraz bütçen var ise bir çalgı aletini öğrenmeye çalışabilirsin. Veya sistemin bir tık iyi ise bilgisayar üzerinde önce hobi sonra işe çevirebileceğin birçok yöntem var.
Gece NBA maçları izliyorum diziye pek vakit kalmıyor ancak dediklerinizi değerlendirmeye çalışacağım. Teşekkürler.
Kitap geçen gün odamda eski bir tane buldum boş zamanlarımda ona başlayacağım. Not : Sanırım kitap adı Siyah inciydi.
Instagram'da uzun süre sayfa işleri ile uğraştım ancak tutmayınca psikolojim bozuldu günler boyunca bir şey yapasım gelmedi her gün düzenli içerik attım ancak tutmadı. O işde futbol editlerini güzel yapıyorum onun dışında fransızca rap dinliyorum, onun da türkçe olarak tutacağını sanmıyorum maalesef :(. Yazılım dili meslek lisesinde öğreniyorum.
dizi film izleyebilirsin, yazılım dilleri öğrenebilirsin, video düzenleme deneyebilirsin, youtube gibi platformlarda içerik üretebilirsin, blog yazabilirsin, herhangi bir müzik aleti öğrenmeyi deneyebilirsin.
Ben bol bol film-dizi izliyorum. Size de önerebilirim.
Bu tavsiyeyi dikkate alacağım teşekkür ederim. Gündüz vakitlerinde sıkılıyorum.
Anime izleyin, film serilerine başlayın, dizi izleyin, kitap okuyun. Anime önerileri için bana ulaşabilirsiniz.
Hocam anime izlemiyorum ancak normal dizi izleyen birisiydim ( 1.5 ay önceden ). Geceleri dizi izlerdim ancak NBA'ya sarınca dizileri bırakmaya başladım. Gündüz çoğunluk futbol maçı izlediğim için ve oyun oynadığım için pek vakit kalmıyor. Ancak dizi için yeniden vakit bulmaya çalışacağım, teşekkür ederim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı