Boş zamanlarımda bilgisayardan yapabileceğim işler neler?

Hocam preset ve lut satma işini biraz daha açsak kazançlı iş yapmak istiyorum, sadece yaşım 15 bir sorun olur mu? Teşekkürler.
Benim de yasim 15. Internet ortaminda yasinin pek onemi yok, yurtdisina satim yaparken zorlanabilirsin biraz.

Acikcasi preset ve lut satma isinden yuksek gelir elde edemezsin, sattigin paket 2$ olsa ve iki gunde birisi bunu satin alsa gunluk 25TL civari kâr oluyor. Bunun yaninda baska paketlerde hazirlayabilirsin. FL Studio'da duzgun bir beat yap ve bunu 200TL'ye sat. Aslinda 500TL'den asagi satmak mantiksiz goruluyor, baslangic fiyati icin 200TL yeterli olacaktir.

Benim de yasim 15. ınternet ortaminda yasinin pek onemi yok, yurt dışına satim yaparken zorlanabilirsin biraz.

Açıkçası preset ve lut satma isinden yuksek gelir elde edemezsin, sattigin paket 2$ olsa ve iki gunde birisi bunu satin alsa gunluk 25TL civari kâr oluyor. Bunun yaninda baska paketlerde hazirlayabilirsin. FL Studio'da duzgun bir beat yap ve bunu 200TL'ye sat. Aslinda 500TL'den asagi satmak mantiksiz goruluyor, baslangic fiyati icin 200TL yeterli olacaktir.

Bu işlerle uğraşıyor musunuz sizinle net konuşabileceğim bir yer var mı? kusura bakmayın yoruyorsam.

Bu işlerle uğraşıyor musunuz sizinle net konuşabileceğim bir yer var mı? Kusura bakmayın yoruyorsam.

Veya detaylı bilgilere nereden ulaşırım?

Son düzenleme:
Bu işlerle uğraşıyor musunuz sizinle net konuşabileceğim bir yer var mı? kusura bakmayın yoruyorsam.
Veya detaylı bilgilere nereden ulaşırım?
Yordugunuzu dusunmeyin cunku bu tur isler ve bunlari paylasmak benim hobim. Bu sitede sosyal medya hesabi paylasmak yasak diye biliyorum. Son zamanlarda yaptigim bir remix vardi mesela. Asagidaki linkten ulasabilirsin.

Bahsettigim video

Son düzenleme:
Dostum abone olacağım bakıyorum videoya.

Yeni konular

Geri
Yukarı