Boş zamanlarımda bilgisayardan yapabileceğim işler neler?

PastaBorek

Centipat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci; 12th gen Intel(R) Core(tm) i5-12450H, 2000 MHz, 8 çekirdek, 12 mantıksal işlemci.
RAM; DDR4 32 GB RAM (DDR4-3200(1600MHz))
Ekran kartı; NVIDIA geforenow RTX 4060 laptop GPU type GDDR6.
Arkadaşlar merhaba, yaz ayı geldi ve bilgisayara oturduk, bilgisayardan kazançlı/kazançsız bana yararı olabilecek neler yapabilirim? Her şey olabilir. Saçma olur diye yazmayacağınız bir şey olsa bile yazabilirsiniz, örnek vermiyorum çünkü nasıl vereceğim bilemiyorum. Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
RPCS3 indirip bilgisayarina PS3 menusunu kur, sistemin iyiyse oyun da oynayabilirsin. Adobe programlarini ogren. FL Studio ile muzik yap. Hazir paketler yaparak bunlari yabancilara parayla sat, mesela birsuru yazi tipini bir pakette toplayip bunu satabilirsin. Premiere Pro ve After Effects icin kendi Preset'lerini olusturup bunlari sat. Simulasyon oyunlari icin kendi modlarini yap.

Arkadaşlar merhaba, yaz ayı geldi ve bilgisayara oturduk, bilgisayardan kazançlı/kazançsız bana yararı olabilecek neler yapabilirim? Her şey olabilir. Saçma olur diye yazmayacağınız bir şey olsa bile yazabilirsiniz, örnek vermiyorum çünkü nasıl vereceğim bilemiyorum. Teşekkür ederim.

C# dilini ögrenip Unity de oyun yapabilirsin.

Ne yaptında zarara girdin? Zarara girmek için yatırım yapmış olman lazım. Yatırım riskli iştir, bilip bilmeden yapılmaz.
Sadece yatırım değil.

2 hafta önce coinlerde bir sistem denedim sabah 5600 TL zararla çıktım. Mobil uygulama satın aldım 3 tane 3500 TL reklama 2000 TL verdim hesaba vs para verdim elde var sıfır. Web sitesi işerine girdim bir iki al-sat'a girdim hepsi zarar. Örneğin instagram hesabı aldım satmak için fiyatına zor alıcı çıktı.

Tabi bu parayla girilecek işler değil diyebilirsin yanlış yaptın diyebilirsin ama tamamen şans bana göre. Çünkü daha az miktarlarla başarılı olanlar tanıyorum. Sadece ben denediğim için olmadı başkası denese muhtemelen karlı çıkardı çoğundan.

Sadece yatırım değil.

2 hafta önce coinlerde bir sistem denedim sabah 5600 TL zararla çıktım. Mobil uygulama satın aldım 3 tane 3500 TL reklama 2000 TL verdim hesaba vs para verdim elde var sıfır. Web sitesi işerine girdim bir iki al-sat'a girdim hepsi zarar. Örneğin instagram hesabı aldım satmak için fiyatına zor alıcı çıktı.

Tabi bu parayla girilecek işler değil diyebilirsin yanlış yaptın diyebilirsin ama tamamen şans bana göre. Çünkü daha az miktarlarla başarılı olanlar tanıyorum. Sadece ben denediğim için olmadı başkası denese muhtemelen karlı çıkardı çoğundan.
Sizin yaptığınız ile arkadaşın yapmak istediği aynı şey değil. Siz bir işte başarılı olmak, para kazanmak istiyorsunuz. Arkadaş vakit geçirmek ve sonrasında ona katkı sağlayacak bir şey arıyor.

Örneğin web yazılım öğrenir, eğlenir fakat 3-5 yıl sonra bi' bakar profesyonel olmuş ve web site satmaya başlar. Bence arkadaş bunun gibi bir şey arıyor.
Sizin yaptığınız gibi, 2000 TL param var vereyimde 5000 TL yapayım gibi bir şey istemiyor.

Sizin yaptığınız ile arkadaşın yapmak istediği aynı şey değil. Siz bir işte başarılı olmak, para kazanmak istiyorsunuz. Arkadaş vakit geçirmek ve sonrasında ona katkı sağlayacak bir şey arıyor.

Örneğin web yazılım öğrenir, eğlenir fakat 3-5 yıl sonra bi' bakar profesyonel olmuş ve web site satmaya başlar. Bence arkadaş bunun gibi bir şey arıyor.
Sizin yaptığınız gibi, 2000 TL param var vereyimde 5000 TL yapayım gibi bir şey istemiyor.

Kazançlı/kazançsız bölümüne ekleme olsun diyelim.

RPCS3 indirip bilgisayarina PS3 menusunu kur, sistemin iyiyse oyun da oynayabilirsin. Adobe programlarini ogren. FL Studio ile muzik yap. Hazir paketler yaparak bunlari yabancilara parayla sat, mesela bir sürü yazi tipini bir pakette toplayip bunu satabilirsin. Premiere Pro ve After Effects icin kendi Preset'lerini olusturup bunlari sat. Simulasyon oyunlari icin kendi modlarini yap.

Hocam preset ve lut satma işini biraz daha açsak kazançlı iş yapmak istiyorum, sadece yaşım 15 bir sorun olur mu? Teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı