Çözüldü Boşta 2-5 arası CPU kullanımı normal mi?

• Konuyu başlatan uuua
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 24
  • Görüntüleme 1B
Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Şimdi tam tarama yaptım 500 bin dosya taradı tehdit çıkmadı.

Virüs yok, sorun yok. Kullanımlar normal, işlem ya sitelerden gelen bir yükleme ya da arka plandaki yazılımların veya bazı hizmetlerin aktiviteleri.

Konu çözülebilir sanırım tahminimce, zaten sorun yoktu emin olmuş olduk.
Tam sürümleri ücretli fakat deneme sürümünü indirip tarama yapıp silebilirsiniz.
tamam
Tam sürümleri ücretli fakat deneme sürümünü indirip tarama yapıp silebilirsiniz.
nasıl deneme sürümünü indiricem?
dostum hızlı tarama yaptım tehdit yok diyor tam tarama gereklimi?
O zaman normal, güncelleme falan yapılıyor da olabilir arka planda. Sorun değil dediğim gibi, virüs de çıkmadıysa endişelenmene gerek yok.

Kaspersky üzerinden tarama yaptım (hızlı tarama) tehdit yok dedi tam tarama yapmam gerekli mi?

Son düzenleme:
Kaspersky üzerinden tarama yaptım (hızlı tarama) tehdit yok dedi tam tarama yapmam gerekli mi?

Sistemi tepeden tırnağa dibine kadar tarayacağı için, yapmanda sorun yok. Net bir yargıya varabiliriz böylece.

Sistemi tepeden tırnağa dibine kadar tarayacağı için, yapmanda sorun yok. Net bir yargıya varabiliriz böylece.
içim rahatladı teşekkür ederim herkese yardım için

Tam tarama yaparken yarıda durdurdu abonelik falan bitti dedi 210 bin dosya taradı yine bir şey bulamadı böylece virus yok değil mi?
şimdi tam tarama yaptım 500 bin dosya taradı tehdit çıkmadı

Son düzenleme:
Şimdi tam tarama yaptım 500 bin dosya taradı tehdit çıkmadı.

Virüs yok, sorun yok. Kullanımlar normal, işlem ya sitelerden gelen bir yükleme ya da arka plandaki yazılımların veya bazı hizmetlerin aktiviteleri.

Konu çözülebilir sanırım tahminimce, zaten sorun yoktu emin olmuş olduk.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı