Boşta 95 derece laptop

Dümdüz

Megapat
Makaleler
53
Yer
İstanbul
Herkese selamlar.

Bilgisayarım boşta iken 90 derece civarlarında çalışıyor. Sadece Brave Tarayıcı açık, bu tarayıcı da RAM'i sömürüyor maşallah.

Screenshot_19.png

Bilgisayarın içini temizlettim, termal macun değişti. Daha 1 ay olmadı. Bilgisayarın altında soğutucu da var. Ne yapmalıyım?

Screenshot_1.png

Herkese selamlar.

Bilgisayarım boşta iken 90 derece civarlarında çalışıyor. Sadece Brave Tarayıcı açık, bu tarayıcı da RAM'i sömürüyor maşallah.

Eki Görüntüle 860956

Bilgisayarın içini temizlettim, termal macun değişti. Daha 1 ay olmadı. Bilgisayarın altında soğutucu da var. Ne yapmalıyım?

Eki Görüntüle 860957
Peki soğutucularda bir problem var mı (altındaki değil) ? Anormal dereceler bunlar. Son zamanlarda OC yaptınız mı?

Hocam virüs tarzı bir şeyler bulaşmış olabilir bir de format atmayı deneyin. Virüs varsa bu kadar zorlanıyor demek.

Antivirüs ile taratsa, önünüze gelene format atın demeyin...

Kaspersky ve Malwarebytes ile tarama yapın.

Tabii ki çok bilsem böyle bir konu açmazdım yanlış anlamayın ancak virüs konusunu imzama bakarsanız ayrıntısıyla işlediğim bir konu.Yağcıya yağ öğretiyorsunuz :)
Peki soğutucularda bir problem var mı (altındaki değil) ? Anormal dereceler bunlar. Son zamanlarda OC yaptınız mı?
Hayır hocam yapmadım. Telefondayım şu an eve geçince işlemleri atacağım.

İmzama bakmadan virüs taraması yap demeseniz... Tabii ki bu bilmediğim bir konu yanlış anlamayın ancak bir konuda yağcıya yağ öğretiyorsunuz :)

Ben her şeye format diyen arkadaşa AV ile taratsa dedim, konuya gelelim fanlarınızı test eder misiniz? Bir bozukluk var mı?

Tabii ki çok bilsem böyle bir konu açmazdım yanlış anlamayın ancak virüs konusunu imzama bakarsanız ayrıntısıyla işlediğim bir konu.Yağcıya yağ öğretiyorsunuz :)

Her konu açanın imza kısmını okuruz artık.

Geri
Yukarı