Bostancı'dan Topkapı'ya ekran kartı taşınır mı?

Kerem Yaşar

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Vatan bilgisayar da gtx 770 topkapı sotakların da bitmiş. Arasam Bostancı dan topkapı ya getirirler mi?
Yada eğer tanıdığınız varsa siz getirtirebilirmisiniz çok acil.

Getiriyorlar bildiğim kadarıyla. Bize sormak yerine vatan bayisine gidelirdin. Getiriyorlar.

Telefonla ararsanız müşteri hizmetlerini yardımcı oluyorlar bu konuda. Ya da arkadaşımızın dediği gibi bayii'ye söylersiniz. Önce tabii ki sizi ellerinde kalmış başka bir ekran kartının daha iyi olduğunu ikna etmeye çalışacaklardır. GTX 550 Ti mesela...

Ekran kartı GTX 770 olduğundan hemen satıcaklardır ısrar etmeden :D. En pahalı kartı alıyorsun sonuçta.

İşte her zaman öyle olmuyor. :) GTX 770'in elbet alıcısı çıkar. Az sayıda hem sorun etmezler onu. Ben her şeyi beklerim vallahi, adama haftasonu indiriminden bahsetmeyip geldiği gibi PC toplatan adamlardan...

Gidip herhangi bir mağazadan ödemeni yaparsan. Türkiye'de ki hangi mağazada olursa olsun getiriyorlar. Ödemeyi yapınca makbuz veriyorlar. Gelince haber veriyor sende alıyorsun. Ben Ankara'ya anakart getirttim çarşamba-perşembe elimde olacak. Bursa yada İstanbul dan gelecek sadece orada var.

- - - Güncellendi - - -

Ödemeyi önce yapan ilk yapan kapar anlayacağın. :)

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı