Boştayken %60 RAM kullanımı

Gayet normal, Windows 10 ağır bir işletim sistemi ve 4 GB RAM yetersiz bir boyut olmaya başladı artık (bana kalırsa oyun oynanmadığı müddetçe 2 GB bile yeterli), bir 4 GB daha ekleme yapın veya Windows 10 Pro yerine Windows 10 Home Single Language (bence 8.1 Single Language) kullanın.

Eğer sisteminizde bir yavaşlama yapmıyorsa ve sizin yaptığınız işlere engel olmuyorsa bırakın %60 kullansın. Ama ben oyun oynuyorum ve yetmiyor derseniz paraya kıyıp 4 GB bellek alıp keyfinize bakın.

4 GB daha ekleme yaptım üstüne PC'yi formatladım boştayken %28'e kadar düştü. Muhtemelen ya bilgisayarda çok fazla uygulama var hepsi arka plan da çalışıyor ya da bilgisayara virüs girmiş.
Virüs yok ama çok dosya olduğu doğru 1 TB hafıza varken 350 GB boş kaldığı bile oldu ama şuan 475 GB boş Zaten yakında Format atcaz geçerdir umarım ama daha önceden yoktu bir anda oldu

4 GB daha ekleme yaptım üstüne PC'yi formatladım boştayken %28'e kadar düştü. Muhtemelen ya bilgisayarda çok fazla uygulama var hepsi arka plan da çalışıyor ya da bilgisayara virüs girmiş.
hızlandımı peki bendede 4gb ram var ve %60 kullanıyo window 10 kullanıyorum 8 gb yükseltmeyi düşünüyorum
hızlandıysa Bilgisayarınız bende hemen 4 gb ram alıcağım

Geri
Yukarı