Boştayken yüksek CPU kullanımı

GrdapZ

Centipat
Fareye yaklaşık olarak 45-60 saniye dokunmayınca fan sesi aşırı artıyor, ben de görev yöneticisini açıp bekledim. System %16 CPU kullanıyor, fotoğrafı çekene kadar %12'ye düştü. Klavyede herhangi bir tuşa dokunulsa bile bir anda %0.1'lere düşüyor. Nedenini bulamadım, yardımcı olursanız çok sevinirim.

ssss.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilgisayarınıza bir virüs bulaşmış olabilir.
Aynısı bende oluyordu bir aralar. İndirdiğin dosyalar, oyunlar ile birlikte gelen bu virüs işlemcini kullanıyor, aynı mine gibi.

Bilgisayarınıza bir virüs bulaşmış olabilir.
Aynısı bende oluyordu bir aralar. İndirdiğin dosyalar, oyunlar ile birlikte gelen bu virüs işlemcini kullanıyor, aynı mine gibi.
Kaspersky ve Malwarebytes ile tarattım bir şey çıkmadı. Aynı zamanda System dosya konumunu açınca ntoskrnl adında bir .exe var onu da virustotalde tarattım gene bir şey çıkmadı.

Virüs taraması yap, temiz çıkarsa kurulu programlara bak anormal bir şey yüklü mü? O da olmazsa hangi uygulamanın kullanıldığı yazıyor onu durdur gerekli bir şey değilse.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı