Bilgisayar boştayken yüksek CPU ve RAM kullanımı

ZYP33

Hectopat
Makaleler
1
Dün bilgisayarı formatladım o zamandan beri böyle yardım edin. Boştayken bile bu kadar çalışıyor bilgisayarda virüs yok 3 farklı program ile de taradım yardımcı olun lütfen.

as.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Sisteminizi detaylı belirtin.

Sistem özelliklerini yazarsan üyeler fikir belirtebilir. Örneğin 4 GB Ram'iniz varsa belleğin %70'ini kullanırken 8 GB Ram'iniz olduğunda %35'ini kullanıyor olarak görünecek. Yüzdenin kapasiteye oranına bakmak gerekiyor nitekim Chrome bende de 1 sekme açık olduğu halde 350 MB kullanıyor.

Bos değil gibi.
hiçbir açık değil onlardada çok saçma onları kapatsamda aynı %70 altına düşmüyor
Sistem özelliklerini yazarsan üyeler fikir belirtebilir. Örneğin 4 GB Ram'iniz varsa belleğin %70'ini kullanırken 8 GB Ram'iniz olduğunda %35'ini kullanıyor olarak görünecek. Yüzdenin kapasiteye oranına bakmak gerekiyor nitekim Chrome bende de 1 sekme açık olduğu halde 350 MB kullanıyor.

8gb ram
nvidia 840m ekran kartı
i5 4200 işlemci
1tb hdd
Sisteminizi detaylı belirtin.
8gb ram
nvidia 840m ekran kartı
i5 4200 işlemci
1tb hdd

Yalnız attığın görev yöneticisi fotoğrafının altında bir şey işlemcini yaklaşık yüzde 40-45 oranında yiyor. Onun ne olduğunu da paylaşırsan daha iyi yardımcı olabilirler.

Sorunu halettim arkadaşlar redegit üzerinden çok teşekkür ederim hepinize :) İyiki varsınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 tane farklı antivirüs de kastırabilir. bir antivirüs başka bir antivirüsü virüs olarak görür. ve birbirlerini silmeye çalışırlar ama silemezler. buda çok pis kastırır.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı