Boy takıntım var

Danny Brown

Femtopat
Kendimden uzun birisini gördükçe garip hissediyorum. Kendimi onunla kıyaslama isteği duyuyorum bunun nasıl onune geçebilirim? Dalga geçmeden cevaplarsanız iyi olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kendimden uzun birisini gördükçe garip hissediyorum. Kendimi onunla kıyaslama isteği duyuyorum bunun nasıl onune geçebilirim? Dalga geçmeden cevaplarsanız iyi olur.

Popüler kültüre ayak uydurmadan, bu boy muhabbetide çok uzadı. Erkek dediğin 180 kız dedigin 160 olacakmis muhabbetı sıktı hocam.
Sorunuzun cevabı yok sadece spor yapabilirsiniz, vücut yaparsanız boy farkına etki etmez ama onlardan daha iyi vücudunuz olacağı için takmazsınız.

Bunu bir yerde okumustum doğruluğunu bilmiyorum senin boyunun bir sınırı var ve senin spor yapman yüzme gibi basketbol gibi sporlar sadece bu sınıra erken çıkmanı sağlıyor diye okumustum eğer bu doğru ise kendini kimselerle karşılaştırma elinden bir şey gelmez çünkü doğuştan gelen bir durum.

Benim 12-13 yaşında boyum 166 cm civarıydı. Boy işi biraz genetik biraz da çabaya bağlı. İşin elinizde olan kısmı için çaba gösterdikten sonra elinizde olmayan kısmı için yapılabilecek bir şey yok. Kendinizi rahatlatmanız gerek. Uzun lafın kısası şudur; elinizden geleni yapın, gerisini umursamayın.

Az önce, "x" kadar boydan nasıl uzanır diye bir konuda "genetiğe bağlı, nereden bilelim?" Dediğim için 13-14 yaşındaki agresif arkadaşlar tarafından linçlendim. Çok ilginç. Boy takıntısı bu kadar olmamalı. 19 yaşına geldim ve bu zamana kadar hiç böyle takıntım olmadı.

Ergenlikten dolayı, ileride geçiyor merak etmeyin. Hayatınızda boy düşünecek kadar zamanınız olmuyor açıkçası. Ergenlik zamanları, özellikle yazın boşta kalınca çok kafama takardım. Şu an 22 yaşımdayım. Boyum keşke 1.60 olsa da zengin olsam modundayım valla :D pek umurumda değil. Çevremdekilerin de öyle açıkçası.

Geri
Yukarı