Boy uzaması için citrulline malate mi gh Max mi tercih etmeliyim?

Hocam arjinin yerine sitrulin veya Sitrulin malate alsam bir fark olur mu? Bir de siz Glutamin'i kaç Gr kullandınız?

Benim yaş 22 bakalım bende de işe yarayacak mı?

Son düzenleme:
Hocam natures bounty D3 5000 iu adlı bir vitamin var internette pek bilgiye ulaşamadım kemik ve kas için D vitamininden güçlü olduğu boy uzamasına etki ettiğini öğrendim sadece. Zararı var mıdır acaba bilgisi olan yardımcı olabilir mi?

Hocam öncelikle nasıl uzadınız anlam veremedim gerçekten bu şekilde uzadın mı ve şu an güncel boyun nedir ona göre bende senin önerilerine uyacağım yaş 17.

Genetiğin çok ilerisine gidemiyorsunuz hocam. 5 cm oynar maksimum. Anne baba boyunun ortalamasının 175-165 ortalaması 170+10-12 civarı yani annesi 165 babası 175 olan birisinin 182 üstünü görmesi çok olası değil. 178 de kalabilir 180 civarlarında da olabilir. Esneme ve postüre önem verirseniz kemik sertleşme yaşınıza kadar uzarsınız yavaş da olsa.

Ben 1.75 civarındayım yaşım 18 oldu daha geçen hafta boyumu ulaşabileceği Max seviyeye çıkarmak istiyorum yani takviye önermeni istiyorum ama sadece gerekli olanları en almam gereken en gerekli olanları o argivit focus magnezyum vs hangisi ise söyler misin

Boy genetiktir, bu tür ürünler seni uzatmaz etki etse bile Max 2-3 cm eder.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…