Boy ve Ayak boyu

ciddimisin şu an kilon kaç belkide doğru olabilir ama küçükken çok kilodan dolayı büyüyordur belki zayıflasanda küçülmüyordur ama tam numaran olduğuna eminmisin öyle birşey imkansız gibi ayağına tammı alıyorsun yani yoksa büyükmü biraz yada ayakkabının kalıbı çok küçük olabilirmi
Kilom 100 ~102 filan. Bir dönem spora gittim 6 ay kadar. O dönende 22 kilo vererek 98 kilodan 76 ya kadar düştüm. Uzun bir süre 80kg filandım. Spor yapmadan sadece yediklerime dikkat ediyordum. O dönemde ayağım 46 numaraydı. Ben hep ayağıma tam oturan ayakkabıyı alırım ama kalıplar farkediyor. Nike marka koşu ayakkabılarında 47,5 tam otururken Kalenji marka ayakkabıda 46 tam oturuyor. Botlarda ise 45 ~46 değişebiliyor bende. Şuanda terazi 103 kg gösteriyor. Hedefim spor salonunsa 1 ayda 5kg vermek değil belki 1 ayda 2 kilo vererek sağlıklı bir şekilde bisiklet sürerek vermeye çalışıyorum. En azından bacak ağrılarımdan kurtulabilirim.

13 yaşında tanıdığım birisi var. Arkadaşımın kuzeni. Çocuk o yaşta 1.97. Kilosu 130 küsür. Hulk gibi geziyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı