Boy ve Ayak boyu

Bende 2000 doğumluyum. Basketbol oynuyorum. 1.90 boyum var, 46 numara ayağım. Boyun uzasın istiyorsan bol bol zıpla ve haltere girme. Onun haricinde vücut çalışabilirsin. Aşırı derecede bacak kası çalışma boy uzaman durabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 17.02.2000 doğumluyum 14 yaşındayım 15 e gireceğim boyum 1.80 boyum çok değil bir 5-10 cm daha uzar mıyım? Ayağım değişiyor ama normal ayakkabılarda 45 spor ayakkabım 46 basket ayakkabım 47 numara acaba daha fazla büyür mü ayağım ? Ayakkabı bulmakta çok zorlanıyorum bulduklarımda 300'den aşağı değil bugün güzel bir Timberland aldım 200TL'ye.

Ayakla boyun bir ilişkisi olduğu için boyunun uzama şansı var bende 13 yaşındayım. Ayağım 46 boyum 183 ailemdeki çoğu kişi uzun babamda 193 eğer seninde ailende uzun insanlar varsa uzama şansın daha yüksek ama dengeli beslenme ile daha iyi destekleyebilirsin.

Boy uzunluğuyla ayak büyüklüğünü hiç bir alakası yok. 175 boyunda olup 46 giyen birsürü arkadaşım var ya da 1.90 ve üstü olup 41 42 gibi numaralar giyenler.

Boyun kaç oldu, şu an 19 yaşına gelmişsin ayağın daha büyüdü mü?

Yaşım 19, boyum 178 cm, ayağım 47,5 numara. Ayak numarası bence küçüklükten gelen vücut ağarlığına göre oluşuyor. (Bu bilgi tamamen sallamadır. Kiloya nasıl bağladım bilmiyorum. [emoji2] )

Yaşım 19, boyum 178 cm, ayağım 47,5 numara. Ayak numarası bence küçüklükten gelen vücut ağarlığına göre oluşuyor. (Bu bilgi tamamen sallamadır. Kiloya nasıl bağladım bilmiyorum. [emoji2] )
ciddimisin şu an kilon kaç belkide doğru olabilir ama küçükken çok kilodan dolayı büyüyordur belki zayıflasanda küçülmüyordur ama tam numaran olduğuna eminmisin öyle birşey imkansız gibi ayağına tammı alıyorsun yani yoksa büyükmü biraz yada ayakkabının kalıbı çok küçük olabilirmi

Geri
Yukarı