Boykot edilen tüm markalar Amerika'ya aitken neden İsrail markası diyorlar?

Sana kalırsa cahil mi ülke yahu, sen kimsin peki? Bunu belirleyecek kapasitede misin, bunu belirleyecek çapın var mı senin sıpacık :D savaşı mı destekliyorsun, çocukların öldürülmesini mi? Hastane bombalayan bir ülke veya ona destek veren ülkeler boykot ediliyor, buna karşı çıkan sen; her gün arasında gezindiğin, toprağına ayak bastığın ülkenin halkını aşağılayan sen mi akıllısın? O kadar çok öğrenecek şeyiniz var ki ama aileniz size gereken eğitimi veremiyor maalesef, tek becerin formlarda ahkam falan kesmek işte :D

Sen anime izlemeye devam et evladım.
15.000 Türk askerinin kör edilerek öldürülüşü(filistin halkı tarafından) 2 Mayıs 1918

Kurtulan askerlerden biri İstanbul'a dönünce şu ağıtı yaktı:

Gazze'nin meğer kumundan çokmuş kalleşi.
Nasıl sırtından vurur insanı din kardeşi!
Filistin, trablusgarp, yemen illeri.
Hangisini kanım ile sulamadım?
Gezdim cephe cephe bütün çölleri,
Türk'e, Türk'ten başka dost bulamadım!

Diğer markalardan çok fazla kar yapılıyor zaten. Her ürünün bir sürü markası var, İsrail yerine onları tercih edersin ki.

Kanka o adamlar bizim iş insanlarımız marketten ürün almadığın zaman bizim iş insanlarımız zarar ediyor Twitter'dan gidersin post atarsın örnek olarak BİM artık kola satma gibi ama sen o kolayı almazsan bizim marketimiz zarar ediyor gidip iş yerlerini yıkanlar zaten ayrı bir olay :D

15.000 Türk askerinin kör edilerek öldürülüşü(filistin halkı tarafından) 2 Mayıs 1918.

Kanka o adamlar bizim iş insanlarımız marketten ürün almadığın zaman bizim iş insanlarımız zarar ediyor Twitter'dan gidersin post atarsın örnek olarak BİM artık kola satma gibi ama sen o kolayı almazsan bizim marketimiz zarar ediyor gidip iş yerlerini yıkanlar zaten ayrı bir olay :D

Boykotun öyle bir şey olmadığını bilseniz içtiğiniz sigaralar kullandığınız kredi kartları bile onların senin her harcama yapmanda %001 komisyon alıyor o adam sen git kendi ülkenin gençlerini kötülemeye devam et.

Boykotun öyle bir şey olmadığını bilseniz içtiğiniz sigaralar kullandığınız kredi kartları bile onların senin her harcama yapmanda %001 komisyon alıyor o adam sen git kendi ülkenin gençlerini kötülemeye devam et.

Boykot etseniz bile tüm dünya onların elinde sen git şimdi örnek olarak uludağ limonata al kola yerine o uludağ limonatayı getiren adam yakıtı nereden alacak :D azıcık Türk gençlerine destek verseniz ülkemizi nasıl geliştircektik bir bilseniz ama siz gider haber izler çekirdek çitler çocuğuda kuran kursuna gönderirsiniz artık üniversitede çocuğa para gönderemeyip malum durumdan çocukta tarikat yurtlarında kalır :D

@Efe KIPKINER fark ettiniz mi bilmiyorum ama argümanıma karşıt bir argüman sunamadınız. Bu "Sen haklısın ama ben hala kabullenemiyorum senin argümanını." demek aslında.
Ben de hala bekliyorum ama nafile 😄

15.000 Türk askerinin kör edilerek öldürülüşü(filistin halkı tarafından) 2 Mayıs 1918

En başta Osmanlı'nın intikamıdır yazmak istedim ancak çok acımasızca geldi, size katılıyorum bu konuda.

Mesela dindar bir genç sabah ezan sesiyle uyanıyor.

Ve diyor ki, bana bu ezan sesini duyuran hoparlörü bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Sonra abdestini alıp namazını kılmak için yatağından kalkıp elektriği yakıyor ve diyor ki, bizi aydınlatan bu ampulü bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Abdestini alıp namazını kıldıktan sonra kahvaltısını yapmak için buzdolabını açıyor ve diyor ki, yiyeceklerimizi koruyan buzdolabını, çamaşırlarımızı yıkayan çamaşır makinesini, bulaşıklarımızı yıkayan bulaşık makinesini bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Kahvaltısını yaptıktan sonra evinden çıkıp kendisini okuluna götürecek servise, otobüse, trene, metroya, vapura bindiğinde diyor ki, bu ulaşım araçlarını bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Uçağa bindiğinde diyor ki, bu ulaşım aracını bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Asansöre bindiğinde diyor ki, bu ulaşım aracını bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Telefonu çaldığında diyor ki, bu telefonu bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Bilgisayarını açtığında diyor ki, bu bilgisayarı bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Televizyonunu açtığında diyor ki, bu televizyonu bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Klimasını çalıştırdığında diyor ki, bu klimayı bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Kombisini çalıştırdığında diyor ki, bu kombiyi bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Başı ya da dişi ağrıdığında ağrılarına son verecek ilacı aldığında diyor ki, bu ilacı bir dinsiz, bir gâvur icat etti.

Devam edip diyor ki, baş ağrısı ilacı gibi en hafif ilaçlardan kanser ilaçları gibi en ağır ilaçlara kadar hastalıklara derman olan ilaçları dinsizler, gâvurlar icat etti.

Hastaneye gittiğinde diyor ki, hastalıkları teşhis ve tedavi eden tıbbi araç gereçleri dinsizler, gâvurlar icat etti.

Ve diyor ki, insanlara faydalı olan her şeyi dinsizler, gâvurlar icat ettiğine göre, insanlığa en faydalı olanlar dinsizler, gâvurlar demek ki.

İnsanların en hayırlısı, en makbulü de insanlığa en faydalı olanlar değil mi?

@paWel tüh ya öyle mi? Sayenizde Gazze’deki çocuklara balistik füze atılmayacak. Saçınızı Hacı Şakir ile yıkayabilirsiniz.

Bunların İsrail’i zarara uğrattığı falan yok. Aksine bizim zincir marketlere de zarar veriyorsunuz böyle.

Cahillikten başka bir şey değil şu boykot. O Starbucks'da asgari ücret ile çalışan bir genci düşünün, sonra bir tane sakalı 2 metre, kıllı, yarı Arap yarı Türk ne olduğu belli olmayan bir adam o gencin yanına geliyor ve “Filistin kanı var mı?” diyor. O çocuk asgari ücret ile bilmem kaç saat çakışıyor ama bu adamların tek derdi şov yapmak.

Borsa Kaplanı'nın bir sözü vardır. “Cahiller ve fakirler ya komünist, ya da muhafazakar olurlar. Çünkü kendilerine bir şey vaat eden başka bir ideoloji yok.” Ülkenin durumuna bakarsak gerçekten haklı bir söz.
Vermiyoruz, Hacı şakir alıcağıma yerel bir marka alıyorum. Coca cola içiceğime Le Cola içerim, Cola Turca içerim daha iyi.

Vermiyoruz, hacı şakir alıcağıma yerel bir marka alıyorum. Coca-Cola içeceğime le cola içerim, cola turca içerim daha iyi.
Tabii hocam siz marketten almayınca da kesinlikle market değil Israil zarar gördü.

Ya, o adam o stoğu boşaltamayınca almayacak. Bilmem anlatabildim mi?
Niye almasın, bakkal mı bu? Market zincirlerinin listeleri her zaman aynıdır, çok arada değişir o da ürün eklemek için. Zorunludur listeye uyulması.

Yeni konular

Geri
Yukarı