Boyum daha uzar mı?

Net olarak bir şey diyememekle birlikte bence daha fazla uzamazsınız. Önümüzdeki hafta 17 olacağım ve neredeyse 3 yıldır boyum uzamıyor.
fix 1.85 im.

Çok normal ve çok iyi.
Hocam ama cin ali gibiyim yemin ederim yaşıtlarıma göre güçsüzüm.Sporda yapamıyorum en ufak yürüyünce bile karnıma bıçak batıyormuş gibi oluyor doktora gittik kas ağrısı dedi.Böyle kas ağrısı olur mu spor bıraktıracak kadar.Sanki 50 yaşındayım merdiven çıkamıyorum.Haziranda film çekilecek ondan sonra özele gidecem umarım düzelir sıska olmak çok kötü.

Hocam ama cin ali gibiyim yemin ederim yaşıtlarıma göre güçsüzüm.Sporda yapamıyorum en ufak yürüyünce bile karnıma bıçak batıyormuş gibi oluyor doktora gittik kas ağrısı dedi.Böyle kas ağrısı olur mu spor bıraktıracak kadar.Sanki 50 yaşındayım merdiven çıkamıyorum.Haziranda film çekilecek ondan sonra özele gidecem umarım düzelir sıska olmak çok kötü.
Hocam ortalama ince olmak istiyorsanız 60 iyi bence. Hocam ama bu kadar ağrı bilemiyorum.

Hafif kilolarla çalış. Üzerine git.

Ben 17 yaşında 181 cm idim 41 yaşındayım aynı boydayım. Uzamazsın. Arkadaşlarınla kıyaslayıp dertleneceğine aynı boyda olanlarla takıl sıkıntın kalmaz.

Merhaba. 17 yaşındayım 60 kiloyum. 9.sınıftan beri hiç boyum uzamadı, uzadıysa da 1-2 Cm'dir. Benim arkadaşlarım 180-190 iken ben yanlarında takılırken çocuk gibi kalıyorum. Bu açığımı da bugüne kadar spor yaparak kapatmaya çalıştım. Sizce boyum daha uzama şansı var mı?

Kanka boyun ne durumda cevap verir misin?
Benim de boy 1.72 yaşım 16 kızlar bile artık uzun oluyor benden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba. 17 yaşındayım 60 kiloyum. 9.sınıftan beri hiç boyum uzamadı, uzadıysa da 1-2 Cm'dir. Benim arkadaşlarım 180-190 iken ben yanlarında takılırken çocuk gibi kalıyorum. Bu açığımı da bugüne kadar spor yaparak kapatmaya çalıştım. Sizce boyum daha uzama şansı var mı?

Boyun zaten ortalamaya yakın, sadece takıldığın insanlar fazla uzun bu yüzden kendini kısa sanıyorsun. Ben 183 boyundayım ama arkadaşlarım uzun olduğu için kendimi kısa hissediyorum.

Geri
Yukarı