17 yaşında boyum daha uzar mı?

Kagamii

Decapat
Daha fazla  
Aslında çok da dert etmiyorum ama bir 175-177 olsam iyi olurdu. Şu anki boyum 172. Sizce daha uzar mıyım? Spor olarak vücut gelistirme yapıyorum ve de kafede çalisiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Aslında çok da dert etmiyorum ama bir 175-177 olsam iyi olurdu. Şu anki boyum 172. sizce daha uzar mıyım? Spor olarak vücut gelistirme yapıyorum ve de kafede çalisiyorum.

10 gibi yatarsın 9 gibi kalkarsın büyüme hormonu salgılanır istediğin boya ulaşırsın.

Tamamen genetik. Çok ağırlık altına girme powerlift tarzı. Uzayacağı varsa uzar, şahsen benim 15 yaşımdan sonra uzamadı.

10 gibi yatarsın 9 gibi kalkarsın büyüme hormonu salgılanır istediğin boya ulaşırsın.
Alakası yok. Tüm lise hayatım boyunca 10'da yatıp 6'da kalktım. 15 yaşında durdu uzamam.

Tamamen genetik. Çok ağırlık altına girme powerlift tarzı. Uzayacağı varsa uzar, şahsen benim 15 yaşımdan sonra uzamadı.

Alakası yok. Tüm lise hayatım boyunca 10'da yatıp 6'da kalktım. 15 yaşında durdu uzamam.

Powerlift yok sadece estetik vucut icin

Senin DNA'ya bağlı o bi yerdende sadece erken yatıp erken kalkmak değil ailen uzunsa uzunsundur değilse değilsindir.

Sizin içinde geçerli. @Kagamii

Senin DNA'ya bağlı o bi yerdende sadece erken yatıp erken kalkmak değil ailen uzunsa uzunsundur değilse değilsindir.

Sizin içinde geçerli. @Kagamii
Evet kesinlikle, %95'i falan gene bağlı diğer kalanı uyku düzeni, yediğin şeyler, spor vb. gibi şeylerdir. Ve boyum uzar mı sorularına buradaki kişiler cevap veremez. Doktora gittiğinizde röntgen çekiyordu yanlış hatırlamıyorsam ona göre söylüyordu. Eğer merak ettiyseniz gidip doktora sorabilirsiniz.

Geri
Yukarı