Boyum kısa mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
beyler yanlıs anlasılma var ben 1.84üm aslında nasıl 1.90 olabilirim diye sorsam daha doğru olur herkes abi tavsiyesi vermeye falan çalışıyor.

Boyu değil işlevi diyerek dönüt yapın derim size.
o konuda sıkıntı yok reis direk boy olarak da sıkıntı yok sadece 1.90 olmak için ne yapabilirim diye sormuştum herkes kabadayi kesildi maalesef.

Yanlış anlasılma var ben 1.84'üm aslında nasıl 1.90 olabilirim diye sorsam daha doğru olur herkes abi tavsiyesi vermeye falan çalışıyor.

Kamburun varsa spor ve egzersizle postürünü düzeltebilirsin. Bu da seni uzun gösterir.

beyler yanlıs anlasılma var ben 1.84üm aslında nasıl 1.90 olabilirim diye sorsam daha doğru olur herkes abi tavsiyesi vermeye falan çalışıyor.

o konuda sıkıntı yok reis direk boy olarak da sıkıntı yok sadece 1.90 olmak için ne yapabilirim diye sormuştum herkes kabadayi kesildi maalesef.

Önerim dik duruş, biraz basket ve ayakkabı tabanlığı olacaktır.

Ne demek nasıl 1.90 olurum? Bunun formulü falan yok. Yaş + genetik ve spor yaparsan belki biraz etkileyebileceğin bir şey. Sen sevgili diyorsun şimdi gelmiş boy uzatma diyorsun yaşın kaç o belli değil yani bu nasıl konu arkadaş.

Ne demek nasıl 1.90 olurum? Bunun formulü falan yok. Yaş + genetik ve spor yaparsan belki biraz etkileyebileceğin bir şey. Sen sevgili diyorsun şimdi gelmiş boy uzatma diyorsun yaşın kaç o belli değil yani bu nasıl konu arkadaş.
reis sevgili önemli değil istesem çok bulurum yanlış anlaşıldı. sadece 1.84 vücuduma göre güzel durmuyor ve biraz daha uzamak istiyorum zamanla ve 16 yasındayım. sevgilim dedi diye değil aslında

reis sevgili önemli değil istesem çok bulurum yanlış anlaşıldı. sadece 1.84 vücuduma göre güzel durmuyor ve biraz daha uzamak istiyorum zamanla ve 16 yasındayım. sevgilim dedi diye değil aslında

Daha uzarsın. Muhtemelen 20 yaşa doğru 1.90 olabilirsin gibi duruyor. Ben de aşağı yukarı senin yaşlardayken aynı boydaydım. Şu an 1.93 ama dediğim gibi bu böyle varsayım yaparak olmaz. Belki uzaman durmuşta olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Postür önemli.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Postür önemli.

Postür önemli de kimse o kadarda kambur durmuyor böyle videolarda çok popüler oldu. Sırf izlenme kasmak için abartıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı