Boyum ne kadar uzar?

Muhammed032

Zeptopat
Daha fazla  
Basketbolla uğraşıyorum şu an 15 yaşındayım ve boyum 184 fakat karşılaştığım rakiplerin yanında kısa kalıyorum ve iyi bir performans sergileyemiyorum ilerleyen yıllarda iyi bir takımda oynamak istiyorum ve bunun için boyumun daha fazla olması lazım.
Babamın boyu 185.
Annemin boyu 164.
Sizce daha ne kadar uzayabilirim boyum kaç olabilir bir görüş belirtirseniz çok sevinirim.

Basketbolla uğraşıyorum şu an 15 yaşındayım ve boyum 184 fakat karşılaştığım rakiplerin yanında kısa kalıyorum ve iyi bir performans sergileyemiyorum ilerleyen yıllarda iyi bir takımda oynamak istiyorum ve bunun için boyumun daha fazla olması lazım.
Babamın boyu 185.
Annemin boyu 164.
Sizce daha ne kadar uzayabilirim boyum kaç olabilir bir görüş belirtirseniz çok sevinirim.
Basketbolda belli bir boydan sonra boyun değil tekniğin önemli olmaya başlar. Ayrıca 18-19 yaşına kadar yavaşta olsa uzamaya devam etme ihtimalin var ama ne kadar uzayabileceğini bilmemizin imkanı yok. Aşırı kilolu değilsen ve düzgün bir beslenme şeklin varsa vücudun büyüyebileceği kadar büyür zaten, kafana takma o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı