Boyum yaşıtlarıma göre kısa

@PSU da Yaşayan Kedi anladığım kadarıyla yaşınız büyük, bende 15 yaşındayım ve arkadaştan kısayım en fazla 1.68 boyum var bu kadar takılmıyorum. Takıntılar insanın hayatını etkileyecek durumdaysa kesinlikle doktara gidilmeli.

Takıntıdan ziyade bir hastalıkmış elbette doktora gitmeli. Hazır konu dışına çıkmamışken sana da öneride bulunayım. Yaşın yerindeyken boy uzatan sporlardan destek alabilirsin. Hem sağlıklı olursun hem de dediğim gibi boyun uzar. Basketbol, yüzme gibi branşlara yönelebilirsin.

@PSU da Yaşayan Kedi Anladığım kadarıyla yaşınız büyük, bende 15 yaşındayım ve arkadaştan kısayım en fazla 1.68 boyum var bu kadar takılmıyorum. Takıntılar insanın hayatını etkileyecek durumdaysa kesinlikle doktara gidilmeli.

Forumu sık kullanan bir üyeyim benim tarafımdan da bu kadar sık aynı konuları görüp nasıl tepkiler vereceğimi empati yolu ile sizin de anlamanızı isterim :).
1 yıldır basketbol oynuyorum spor fitness yapıyorum 1 yılda 6cm uzadım böyle devam edeceğim umarım sonunda mutlu ve huzurlu olurum

1 Yıldır basketbol oynuyorum spor fitness yapıyorum 1 yılda 6cm uzadım böyle devam edeceğim umarım sonunda mutlu ve huzurlu olurum.

Hastalığın olduğu kanaatinde kesinsen doktora görünmeyi unutma. Evet basketbol iyidir 7 senedir profesyonel olarak oynuyorum bende. Boyu gerçekten de çok uzatıyor. Devam edebilirsin.

Takıntıdan ziyade bir hastalıkmış elbette doktora gitmeli. Hazır konu dışına çıkmamışken sana da öneride bulunayım. Yaşın yerindeyken boy uzatan sporlardan destek alabilirsin. Hem sağlıklı olursun hem de dediğim gibi boyun uzar. Basketbol, yüzme gibi branşlara yönelebilirsin.
Ben 8. Sinifta 1.76 idim suan 9u bitirdim 1.82 çıkıyorum 1 yılda 6 cm oturdugum yerden degil tabiki olay ciddiye binince önlem aldım söylemesi ayıp ailemin durumu çok şükür iyi bu yüzden her ay fitness yapıyorum basketbola gidiyorum 1 yıldır 6cm uzadım beslenmeyide değiştirdim inşallah böyle devam ederim cok korkuyorum kisa kalmaktan birazda psikolojimi atasehir galatasaray basketdeki oyuncuların 1.90 lık boyları bozdu :)
@PSU da Yaşayan Kedi Öneriniz için teşekkür ediyorum :). Uzun bir süre zaten yüzmeye gittim, genetik olan birşey çokta takılmamak gerek. Hala koşuyada gidiyorum ve kendimle barışığım :).
İnanmıyacaksınız ama dayım 1.97 Annemin babasi 1.85 annem 1.70 anneannem ise 1.55 :) baba tarafına gelirsek babam şuan 1.68 1.69 dedem de ayni ne varsa anne tarafında var ama boy daki en onemli faktör baba ve dayi ah babam 1.80 olsaydi :)

Yeni konular

Geri
Yukarı