Bozuk monitör PC'yi bozar mı?

Superz

Centipat
Daha fazla  
Elimde eski PC'den kalma bir monitör var. Eski PC'yi içindeki işlemci ve HDD olmadan çalıştırmıştım. Kısacası iç aksamı hiç iyi değildi, çıkık kablolar vb. Sorum şu, acaba monitör bozulmuş mudur veya arıza almış mıdır? Yeni sistem alıp eski monitörü takacağım, eğer monitör arızalandı ise yeni sisteme zarar verir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Elimde eski PC'den kalma bir monitör var. Eski PC'yi içindeki işlemci ve HDD olmadan çalıştırmıştım. Kısacası iç aksamı hiç iyi değildi, çıkık kablolar vb. Sorum şu, acaba monitör bozulmuş mudur veya arıza almış mıdır? Yeni sistem alıp eski monitörü takacağım, eğer monitör arızalandı ise yeni sisteme zarar verir mi?
Vermez rahat olun

Asla zarar vermez.

Peki monitörü prize takınca no signal yaazısı geliyor monitör sağlammıdır?
Kablolama yaptığında monitör bozulup alev alır ise kablodan ekran kartına bir zarar gelebilir her an tedbir alınması lazım.
Bende ondan korkuyorum bi monitör için yani sistemin çöp olması dolar da uçtu bi monitör alsak :(
Monitörü başka bir sisteme takdığımda fanlar çalışıyor ses var ışıkları yanıyor fakat ekran yok sebebi nedir?

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı