Bozuk RAM sistemi kilitler mi?

Tayfuncomert

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaslar merhaba, gecen GTA 5 oynarken de çocuk bu sekilde kilitlenmis guc tusuna basili tutarak kapatmislar. Eve geldigim de ekran gelmiyordu. 2x4 GB RAM var teki bozulmus cikarttim ekran geldi. Sizce kilitlenmeyi de o RAM yapmis olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Arkadaslar merhaba, gecen GTA 5 oynarken de çocuk bu sekilde kilitlenmis guc tusuna basili tutarak kapatmislar. Eve geldigim de ekran gelmiyordu. 2x4 GB RAM var teki bozulmus cikarttim ekran geldi. Sizce kilitlenmeyi de o RAM yapmis olabilir mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Ram bozuksa normal olarak sistem açılmaz.

Keşke direk fişi çekselerdi, aynı şeyle işlemcime hızaşırtma yaparken karşılaşmıştım durdukyere böyle bir şey olmaz stabilizasyonla alakalı diye düşünüyorum zaten bir emülatör programı kullanırken karşılaşmışsınız bu durumla. Ben direk fişi çekmiştim hiçbir arıza olmamıştı. Bir arkadaşım daha güç düşmesine basılı tutup RAM'ını yakmıştı oda anakart kaynaklı bir durum.

Geri
Yukarı