Bozuk SSD'ye bir şey yapılabilir mi?

Evet %91 sağlık ile Samsung EVO kullanıyorum. Sorun olmaması gerekir bu sağlıkla.

Neyse hocam yorgunum ama yine de şimdi bir takıp deneyip ekrana ne geldiğini sizlerle paylaşacağım bakalım ne olacak.

sistem açıldı çok garip bir şekile ve ssd'nin içinde eski windows halen kurulu hocam wtf?

sistem açıldı çok garip bir şekile ve ssd'nin içinde eski windows halen kurulu hocam wtf?

ve hiç bir problem yok şu anda olursa söylicem.

@Emrepkr

2 farklı disk olduğuna bakmayın GB toplamından anlarsınız ssd'yi bölmüştüm

Dosya Ekleri

• Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    3,9 KB · Görüntüleme: 19
Sistem açıldı çok garip bir şekile ve SSD'nin içinde eski Windows halen kurulu hocam wtf?

Ve hiçbir problem yok şu anda olursa söyleyeceğim.

@Emrepkr
Aynı şekilde bir HDD'ye erişemiyordum, bir ara takayım dedim taktım çalıştı; içindekileri kurtardım, yeniden başlattıktan sonra daha da açılmadı. :D

soldakinde windows, sağdakinde steam oyunları duruyor XD

Dur bakim bir kapatıp açayım çok garip ya çalışması olm çalışmasana lan lşasöfalsf.

aç kapa yaptım problem yok valla ama illaki yani bence çıkaracak.

Kasanın dalak böbrek dışarıda vallahi hocam 😅

Evet baktım hocami SSD'nin disk sağlığı HDD'ye göre düşüktü 87 mi ne o civarlarda bir şeydi. Fakat kötü olduğunu düşünmüyorum.

%87 dediğin için ben de kötü olduğunu düşünmüyorum ama işte sorun galiba önemli bir sektörde ki, komple SSD'yi mahvediyor.

Neyssse tekrar montajliyim bari kasaya. Şimdi de hayattaki şansımdır monajlayıp kabloları düzeltirim bu sefer mavi ekran yerim başıma geleceği biliyorum🤣

Hafiften bir frikik vermişiz resimde hemen alim onu şafçşafasfas.

Neysee gidip motajiliyim bari yapacak bir şey kalmadı sağ olun arkadaşlar.

Geri
Yukarı