Brave aşırı RAM harcıyor

Enderez

Picopat
Daha fazla  
Opera GX kullanıyordum. Cok RAM tuketıyor diye bıraktım. Ancak Brave onun 2 kat yıyor. Cozumunu ve sebebını bılen var mı?

Edge öneririm. Son zamanlarda en hafif ve en işlevsel tarayıcı bana göre. Opera GX oyunculara özel tarayıcı işte bellek kullanımını sınırlayabiliyorsunuz falan diyerek reklam yaptı ancak kullandığı tasarımlar ve özellikler sebebi ile inanılmaz fazla ram harcıyor ironik.

Edge öneririm. Son zamanlarda en hafif ve en işlevsel tarayıcı bana göre. Opera GX oyunculara özel tarayıcı işte bellek kullanımını sınırlayabiliyorsunuz falan diyerek reklam yaptı ancak kullandığı tasarımlar ve özellikler sebebi ile inanılmaz fazla RAM harcıyor ironik.

Hocam aslında Opera favorı tarayıcım ancak cok fazla onerı gelıncebrave gectım bir de Edge tasarımını hiç begenmıyorum.

Hocam Opera GX 200 300 yıyordu Brave 400 ıle 600 arasında degısıyor.
Çok iyi, Google Chrome kullanıyorum 1GB yiyor.
1699828357589.png

Bu sayılar gayet düşük bu arada. Ne bekliyorsunuz tarayıcının 50 MB kullanmasını mı? Açıkçası iyi bile.

Hocam aslen soyle Opera RAM'ı cok kullanıyor diye Brave gectım cunku forumlarda herkes Brave daha az yıyor dedı sonrasında boyle olmadıgını gordum bunun sebebını merak ettım.

Hocam aslında Opera favorı tarayıcım ancak cok fazla onerı gelıncebrave gectım bir de Edge tasarımını hiç begenmıyorum.
Edge baya geliştirdi kendini. Verimlilik modu altında gelen özellikleri baya iyi. Direkt Microsoftun tarayıcısı olduğu için bellek kullanımını iyi ayaralayabiliyor. Açıkcası Edge öneririm. Tasarım konusu ise tabii ki kişisel bir olay ama ben sadelikten yanayım ve Edge bunu bana sunuyor.

Edge bayağı geliştirdi kendini. Verimlilik modu altında gelen özellikleri bayağı iyi. Direkt Microsoft'un tarayıcısı olduğu için bellek kullanımını iyi ayaralayabiliyor. Açıkçası Edge öneririm. Tasarım konusu ise tabii ki kişisel bir olay ama ben sadelikten yanayım ve Edge bunu bana sunuyor.

Hocam bende sadelıkten yanayım en son kullandıgımda cok karmasıkdı duzeltıldımı bılmıyorum bakarım sag olun.

Geri
Yukarı