Brave ayarları nasıl olmalı?

Makaleler
33
Daha fazla  
Brave ayarları nasıl olmalı? Gizlilik ve kastırmayan ayarlar istiyorum, çok fazla ayar var Firefox da sadece birkaç ayar vardı ve kolayca yapıyordum fakat Brave kullanmadığım için bilmiyorum, ayrıca Brave'nin reklam engelleyicisini nasıl kapatabilirim? Hâlâ engelliyor AdGuard kullandığım için gerek yok.

Bağlantıda detaylı bir şekilde anlattım.
Reklam engelleme ayarını resimdeki ayarı devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Screenshot_1 (1).png

Diğer sunduğu gizlilik ayarları açık kalsın. Firefox eski CEO'su ve ayrılan bir ekip yaptığından, Firefox'un Chromium tarafındaki alternatifi diyebilirim. HTTPS ayarını HTTPS Everywhere uzantısının tarayıcıya gömülü daha hafif bir versiyonu ile sunuyor. Siteler arası üçüncü taraf çerezleri engelliyor. Parmak izi koruması sunuyor.

Bağlantıda detaylı bir şekilde anlattım.
Reklam engelleme ayarını resimdeki ayarı devre dışı bırakarak kapatabilirsin.

Eki Görüntüle 917988

Diğer sunduğu gizlilik ayarları açık kalsın.

Bir sıkıntı çıkarır mı peki? AdGuard ile çakışmasınlar, aynı şeyler AdGuard'da da var.

Bir sıkıntı çıkarır mı peki? AdGuard ile çakışmasınlar, aynı şeyler AdGuard'da da var.
Belirttiğim ayarı kapattığında AdGuard ile bir çakışma yapmaz. Diğer ayarlar reklam, izleyici engelleme ile alakalı değiller. AdGuard için önerdiğim ayarlara da göz atabilirsin.

Belirttiğim ayarı kapattığında AdGuard ile bir çakışma yapmaz. Diğer ayarlar reklam, izleyici engelleme ile alakalı değiller. AdGuard için önerdiğim ayarlara da göz atabilirsin.
Maşallah ne ararsan var. Tarayıcı kütüphanesi gibi. Konular hazır. Helal olsun valla.

Yeni konular

Geri
Yukarı