Brave giriş yapılan sitelere tekrar girince şifre istiyor

msport

Centipat
Makaleler
1
Merhaba. Brave kullanıyorum ve 1.5 senedir hiçbir sorunla karşılaşmadım ancak son 1 aydır Hepsiburada'da hesap bilgileri kısmına girmek istediğimde, N11'e girdiğimde (beni unutmaya tıklayıp oturum açıyorum) ve 1.5 senedir ne zaman Şikayetvar'a girsem tekrara oturum açmamı istiyor. Ayarlar kısmında "Otomatik Oturum Aç" ayarı açık ancak sorun yaşıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

Brave kalkanı ayarlarınızı normal'e çekin.

Merhaba. Brave kullanıyorum ve 1.5 senedir hiçbir sorunla karşılaşmadım ancak son 1 aydır Hepsiburada'da hesap bilgileri kısmına girmek istediğimde, N11'e girdiğimde (beni unutmaya tıklayıp oturum açıyorum) ve 1.5 senedir ne zaman Şikayetvar'a girsem tekrara oturum açmamı istiyor. Ayarlar kısmında "otomatik oturum aç" ayarı açık ancak sorun yaşıyorum. Sorunu nasıl çözebilirim?

Merhaba. Ayarlardan kontrol eder misin, tarayıcıdan çıktığımda geçmişi ve verileri temizle diye bir ayar var. O mu açık acaba?

Merhaba. Ayarlardan kontrol eder misin, tarayıcıdan çıktığımda geçmişi ve verileri temizle diye bir ayar var. O mu açık acaba?

Hocam sadece dediğim bu sitelerde oluyor mesela Technopat'a her saat başı giriyorum ancak öyle bir sorun yok.

Brave kalkanı ayarlarınızı Normal'e çekin.

Hocam sadece izleyiciler ve reklam engelleme ile bağlantıları HTTPS'ye yükselt kısmı katı diğerleri standart.

Hocam sadece dediğim bu sitelerde oluyor mesela Technopat'a her saat başı giriyorum ancak öyle bir sorun yok.

Hocam sadece izleyiciler ve reklam engelleme ile bağlantıları HTTPS'ye yükselt kısmı katı diğerleri standart.
İzleyicileri normal düzeye getirin.

Hepsiburada beni hatırla sistemi yok. Her ödeme esnasında tekrar şifre istediği olabiliyor. Veya uzun süre girmeyince şifre istiyor. Site kullanımında ise hesabı hatırlıyor ama belirli değişiklikler veya yine uzun süre girmeyince otomatik hesaptan çıkıyor.

İlk olarak sorun yaşadığınız sitelerin çerezlerini temizleyin. Chromium olduğundan arayüz benzerdir ve tanımlama bilgisi yerine çerez yazabilir.

2023-08-11_14-23.png

Sonrasında tarayıcıyı kapat ve tarayıcıyı silmeden, bağlantıdan yönetici hakları ile yeniden kur.

Ayrıca Brave kalkanlarını Hepsiburada için kapat ve tekrar giriş yap. Eğer sorun yaşanmıyorsa, Brave engellediği üçüncü taraf çerez, parmak izi koruması vb. otomatik girişi engelliyor olabilir. Gizlilik odaklı biriysen tekrar kalkanı açıp, her kullanışta şifre vb. girmek için tarayıcıya parola kaydet.

Geri
Yukarı