Brave kullananlar aylık ne kadar BAT kazanıyor?

tarkkb

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Yaklaşık 4 aydır Brave kullanıyorum ve ilk 3 ay toplam 6-7 BAT anca kazanabildim. Geçen ay bu 6-7 BAT'ı çekmek için Uphold hesabı açtım ve Brave'i bağlayıp tokenleri çektim. Bu ay hiçbir ayar değiştirmeme rağmen ilk 3 ayda gelen BAT'ların toplamından daha fazla BAT geldi. Uphold hesabını bağlamak daha çok reklam gelmesini mi sağlıyor veya her reklamdan gelen token miktarını mı arttırıyor?
1648736239372.png

Bat kazanmak için aktif olarak tarayıcıyı kullanmak mı gerekiyor yoksa açık bırakırsak da oluyor mu? Soru içerisinde soru sorduğum için kusura bakmayın. :)

Oha. O parayı çekebiliyor musun? Ben de başlarım bu işlere öyle bir şey varsa.
Çekiliyor.
Bat kazanmak için aktif olarak tarayıcıyı kullanmak mı gerekiyor yoksa açık bırakırsak da oluyor mu? Soru içerisinde soru sorduğum için kusura bakmayın. :)
Kullanmak gerekiyor diye biliyorum. Dizi/film vs izlerken hiç reklam geldiği olmadı.

Sana bildirim yolluyor sadece diye biliyorum. Tıklayınca daha fazla geliyor mu emin değilim.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı