Brave Tarayıcı'dan nasıl para kazanılır?

VinsmokeSanji

Centipat
Daha fazla  
Daha bugün Brave tarayıcısına geçiş yaptım. Uphold hesabı açtım, sanırım doğrulanana kadar beklemem gerekiyor. Ancak bu hesabı açarken benden kimlik doğrulaması istemedi. Ne yapmam gerekiyor, tarayıcıdan kazandığım BAT'ı nasıl TL'ye çevirebilirim?

Eğer yanlış anlamadıysam her ay en çok gezindiğiniz sitelere bağış atıyor ve 90 gün sonra o sitelerden cevap gelmezse geri geliyor yani bence kapalı olmalı.
Peki nasıl tlye çevirebilirim bu paraları?

Hiç denemedim ama haber sitelerinde çok reklam olur o siteleri açıp deneyebilirsiniz reklam sayacı canlı şekilde artıyor.
Tamam 20 30 tane mynet açıyorum o zaman :D
Hiç denemedim ama haber sitelerinde çok reklam olur o siteleri açıp deneyebilirsiniz reklam sayacı canlı şekilde artıyor.
Dikkat değeri ne anlama geliyor?
Birde bravein reklam engelleyecisi açık onu kapatmalımıyım ?

Tarayıcı da yeni sekme açtıkça resimlerde işaretli yerlerde ki yazı gibi olan sekmelerde 0,010 bat veriyor. 4 sayfada bir sayfa bunlardan çıkıyor ve 4 sayfa reklam veriyor yani yeni sekme açıp sürekli sayfa yenilemenizde 0,040 bat ödül alıyorsunuz. Gün içerisinde arada bir ben sayfaları yeniliyorum ve her turda 0,040 bat biriktiriyorum. Sadece telefonumda 7 bat falan yaptım bu şekilde yeni sekme açarak. Ayrıca 4 tane de bilgisayarda sürekli sekmeleri yenileyerek toplamda bu ay 30 bat civarı aldığım ödül. Sadece gün içerisinde yeni sekme açıp yenileyerek bu ödülleri alabiliyorsunuz. Her cihazı uphold hesabımda doğrulama yapıp bağladım. Toplu halde ödüllerimi XRP coin çeviriyorum, oradan Binance TR hesabıma XRP olarak aktarıp paramı hesabıma atıyorum. Telefonda da bilgisayarda da yeni sekme açıp resimdeki işaretlediğim şekilde yazı olan sayfa çıktıkça 0,010 bat alabiliyorsunuz.

Dosya Ekleri

• Screen Shot 06-10-22 at 02.14 PM.JPG
    Screen Shot 06-10-22 at 02.14 PM.JPG
    120,6 KB · Görüntüleme: 30
  • Screen Shot 06-10-22 at 12.26 PM.JPG
    Screen Shot 06-10-22 at 12.26 PM.JPG
    95,2 KB · Görüntüleme: 29

Geri
Yukarı