Brave Tarayıcı'dan nasıl para kazanılır?

VinsmokeSanji

Centipat
Daha fazla  
Daha bugün Brave tarayıcısına geçiş yaptım. Uphold hesabı açtım, sanırım doğrulanana kadar beklemem gerekiyor. Ancak bu hesabı açarken benden kimlik doğrulaması istemedi. Ne yapmam gerekiyor, tarayıcıdan kazandığım BAT'ı nasıl TL'ye çevirebilirim?

Tarayıcı da yeni sekme açtıkça resimlerde işaretli yerlerde ki yazı gibi olan sekmelerde 0,010 bat veriyor. 4 sayfada bir sayfa bunlardan çıkıyor ve 4 sayfa reklam veriyor yani yeni sekme açıp sürekli sayfa yenilemenizde 0,040 bat ödül alıyorsunuz. Gün içerisinde arada bir ben sayfaları yeniliyorum ve her turda 0,040 bat biriktiriyorum. Sadece telefonumda 7 bat falan yaptım bu şekilde yeni sekme açarak. Ayrıca 4 tane de bilgisayarda sürekli sekmeleri yenileyerek toplamda bu ay 30 bat civarı aldığım ödül. Sadece gün içerisinde yeni sekme açıp yenileyerek bu ödülleri alabiliyorsunuz. Her cihazı uphold hesabımda doğrulama yapıp bağladım. Toplu halde ödüllerimi XRP coin çeviriyorum, oradan Binance TR hesabıma XRP olarak aktarıp paramı hesabıma atıyorum. Telefonda da bilgisayarda da yeni sekme açıp resimdeki işaretlediğim şekilde yazı olan sayfa çıktıkça 0,010 bat alabiliyorsunuz.
Kısaca ayda kaç TL hocam?

Tarayıcı da yeni sekme açtıkça resimlerde işaretli yerlerde ki yazı gibi olan sekmelerde 0,010 bat veriyor. 4 sayfada bir sayfa bunlardan çıkıyor ve 4 sayfa reklam veriyor yani yeni sekme açıp sürekli sayfa yenilemenizde 0,040 bat ödül alıyorsunuz. Gün içerisinde arada bir ben sayfaları yeniliyorum ve her turda 0,040 bat biriktiriyorum. Sadece telefonumda 7 bat falan yaptım bu şekilde yeni sekme açarak. Ayrıca 4 tane de bilgisayarda sürekli sekmeleri yenileyerek toplamda bu ay 30 bat civarı aldığım ödül. Sadece gün içerisinde yeni sekme açıp yenileyerek bu ödülleri alabiliyorsunuz. Her cihazı uphold hesabımda doğrulama yapıp bağladım. Toplu halde ödüllerimi XRP coin çeviriyorum, oradan Binance TR hesabıma XRP olarak aktarıp paramı hesabıma atıyorum. Telefonda da bilgisayarda da yeni sekme açıp resimdeki işaretlediğim şekilde yazı olan sayfa çıktıkça 0,010 bat alabiliyorsunuz.
Hocam yeni sekmeye gerek yok boş bir sekmeye f5 atınca da geliyor.
Kısaca ayda kaç TL hocam?
1 Bat 6,40TL ortalama tek bir cihazdan 3 Bat yaparsanız 19,20TL

Hocam yeni sekmeye gerek yok boş bir sekmeye f5 atınca da geliyor.

1 Bat 6,40TL ortalama tek bir cihazdan 3 Bat yaparsanız 19,20TL
Zaten pc lerde f5 ile yenileyerek alıyorum fakat telefonda yeni sekme açmak daha hızlı geliyor bana, en son tüm sekmeleri kapat diyorum. Şu an XRP değeri 6 ila 7 civarında ama ben 11 ila 12 civarında bozdurmayı düşünüyorum. Aylık olarak net rakam veremem çünkü ben birden fazla cihazdan alıyorum. Bu ay toplamda 30 bat civarı kazandım.Bunu 28XRP ye çevirsem 7 den satarsan 196tl oluyor fakat ben 13 den bozduracağız bu da 365 TL falan para yapıyor. Yani kısaca aylık şu para diye miktar veremem. Kaç cihazda nekadat BAT bastığınıza göre hesaplayabilirsin.

Zaten PC'lerde F5 ile yenileyerek alıyorum fakat telefonda yeni sekme açmak daha hızlı geliyor bana, en son tüm sekmeleri kapat diyorum. Şu an XRP değeri 6 ila 7 civarında ama ben 11 ila 12 civarında bozdurmayı düşünüyorum. Aylık olarak net rakam veremem çünkü ben birden fazla cihazdan alıyorum. Bu ay toplamda 30 BAT civarı kazandım. Bunu 28XRP'ye çevirsem 7'den satarsan 196TL oluyor fakat ben 13'den bozduracağız bu da 365 TL falan para yapıyor. Yani kısaca aylık şu para diye miktar veremem. Kaç cihazda nekadat BAT bastığınıza göre hesaplayabilirsin.

Ben şimdi bir tek PC'den kullansam YouTube falan izlesem sadece aylık sizce kaç BAT kazanabililirim?

Ben şimdi bir tek PC'den kullansam YouTube falan izlesem sadece aylık sizce kaç BAT kazanabililirim?
F5 ile yenileme yaparak hiç kullanmadığım laptop tan 4 kusur bat geldi bu ay. Arada bir(birkaç saate) tüm bilgisayarları açıp f5 den sekmeleri yenileyip 0,040 bat alıp kapatıyorum. Bazı günler bakamıyorum bile, yani 4 bat rahat yapılır. Cep telefonumdan da arada bir yapıyorum 6 7 bat geliyor. Benim amacım biriktirebildiğim kadar biriktiricem sonralardan XRP yükselirse toptan bozdurup toplu para çekeceğim. Yani hiç yoktan arada bir bile yenilesen sekmeleri 2 bat yapılır bence. Bugün 10 gün oldu mesela telefonumda 2,158 BAT oldu.

Geri
Yukarı