Brave tarayıcısından para kazanılabiliyor mu?

oafhaa21

Yoctopat
Daha fazla  
Merak ettiğim bir soru var. Brave tarayıcısından gerçekten para kazanan var mı? Varsa aylık kaç para kazanıyor ve parayı alabiliyor muyuz? Cevaplarınızı bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kripto para ve açık kaynak kodlu uygulamaların reklamını yapıyor. Tabii bu reklamlar daha farklı şeylere evrilebilir. Bu reklamlardan kazandığı parayı ise kendisine ait BAT kripto parası olarak kullanıcılarıyla paylaşıyor. Yapman gereken reklam ayarını artırmak ve çıkan reklam bildirimlerine tıklamak. İstersen tıklamaya da bilirsin. Tıklarsan daha çok BAT geliyor olması lazım.

Eki Görüntüle 947418

Eki Görüntüle 947417

Eki Görüntüle 947428

Brave amacı kendine ait reklam, bildirim, çeviri sistemi ile Google ile yarışamadığı alanlarda yarışmak. Çeviri kısmını Firefox ile birlikte yönetiyorlar. Kullanılabilir olduğunda Brave ve Firefox tarayıcı çevirisi olarak eklenecek.
Güzel anlatmış. Sanırım reklam görüntüleyerek kazanılıyor.

Ödül alıyorsun BAT 'lar uphold hesabıma gelince ordanda Paribu hesabıma atıyorum başka bir kripto para alarak ondan sonra cüzdana geçiriyorum.Şuan 40 lira kadar aldım,bu ay 100 liraya yakın alırım diye düşünüyorum ama hem telefondan hemde pc den kazandığım BAT'lar ile.

Yeni konular

Geri
Yukarı