Brave Youtube'da Aşırı Kasıyor

Hocam Brave'i toplama PC gibi düşünün. İçinde istediğiniz her şey var.

Ben toplama PC severim ama bazen hazır PC'ler daha iyi oluyor hocam.
Yav değil yeminle ya, tekrar yükleyip SS atacağım şimdi.

Hayır merak ettim sistem mi kasıyor cidden son kez bakacağım, namus meselesi oldu artık.
Sorunu buldum, Brave'den tam kasma anında GPU kullanımı %85 ve%100'lere çıkıyor. Chrome'dan denedim hiç öyle bir şey olmadı.
Sorunu buldum GPU kullanımı kasma anlarında %85 -100'lere çıkıyor...
Neden böyle oluyor? Bir uyumsuzluk var ekran kartımla, AMD Radeon ile yani.
Eki Görüntüle 1252202

Aha bir can değer izleyicisi Brave mük dediği için kurmuş. Ahey ahey ahey. Sonra hatayı almış uzaklaşıyor püü diyerek.

X bir tarayıcı güvenlidir demek zaten yalan olur. Can değer çok iddialı konuşmuş ama ne kadar derinlere inderseniz inin güvenli bir tarayıcıyı hiçbir yerde bulamayacaksınız. Brave zamanında tor adreslerini sızdırmıştı.

Uygulamayı sildikten sonra C:\Users\..........\AppData\Local\BraveSoftware verilerini sildiniz mi? Bir de uzantıları devre dışı bırakarak deneyin.

Edit: Bende bugün bu tarayıcıyı araştırıyordum. Şu anlık bir sıkıntı yok Chrome gibi sıkıntısız.

Uzantılar devre dışı ve dediğiniz şeyleri silip denemiştim sonuç aynı.

X bir tarayıcı güvenlidir demek zaten yalan olur. Can değer çok iddialı konuşmuş ama ne kadar derinlere inderseniz inin güvenli bir tarayıcıyı hiçbir yerde bulamayacaksınız. Brave zamanında tor adreslerini sızdırmıştı.

Yani şu anda crhome ve Edge bana göre daha güvenli geliyor. Verilerinizi sızdırıyor olabilirler ama sonuçta yaptığını biliyoruz değil mi? Böyle olunca bana daha güvenli geliyor açıkçası.

Bu tarayıcı kullanan o kadar çok insan var, hiç biri böyle bir sorun yaşamıyor. Sorun sizden kaynaklı olabilir. Tarayıcıdan dolayı olsa herkeste olurdu muhtemelen.

Geri
Yukarı