Brave Youtube'da Aşırı Kasıyor

Tamam o zaman hocam yapacak bir şey yok gibi duruyor, teşekkürler.
Herkese çok teşekkür ederim arkadaşlar sağ olun.
Son bir deneme yapalım mı çok merak ediyorum. Gizli sekme açın tüm pencereleri kapatın ve sadece gizli sekme açıkken youtube dan bir video seyredip bakın.

1640525212178.png

Sorunun tarayıcıda olduğunu sanmıyorum kaç aydır kullanıyorum ve buna benzer hiçbir sorun yaşamadım siz Google kullanmaya devam edin.

Şu an bende yaşıyorum aynı sorunu ve çözümünü bulamadım 2.monitörde ve şarjda iken sorun yok ama laptop ekranında iken deli gibi kasıyorr internet kaynaklı değil ama kasıyor sonra aynı videoyu chomromeden açıyorum sorun yok neden böyle oluyor ki Brave güzeldi.

Şu an bende yaşıyorum aynı sorunu ve çözümünü bulamadım 2.monitörde ve şarjda iken sorun yok ama laptop ekranında iken deli gibi kasıyorr internet kaynaklı değil ama kasıyor sonra aynı videoyu chomromeden açıyorum sorun yok neden böyle oluyor ki Brave güzeldi.

Donanım hızlandırmayı kapatmayı deneyin bir sorun olursa.

Bu çoğu tarayıcıda işe yarıyor.

Yıllardır hem mobil hem masaüstü olarak kullandığım Brave dünden itibaren bende de aynı sorunu vermeye başladı, diğer tarayıcılarda bir sorun yok ama Brave kullanmaya devam etmek istiyorum. Dün GeForce Experience üzerinden 1650 laptop kartımı Game Ready sürücüsü üzerinden güncellemiştim, büyük ihtimalle ondan dolayı ama neden yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı