Çözüldü Brave'e uzantı yüklenmiyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

BryanFury

Decapat
Merhaba, Brave'e uzantı yüklemek istediğimde her seferinde hata alıyorum. Çözümü var mıdır? Örnek bir fotoğraf ekledim.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Destekleriniz için teşekkür ederim. Yazdığınız her şeyi denedim düzelmedi en son uygulamayı kaldırdım tekrar baştan yükledim sorun çözüldü.
Tarayıcıyı silmeden tekrar kur. Eksik dosya, kayıt girdisi vb. düzeltecektir.

Eğer bu yöntem olmazsa tarayıcıyı sıfırlayın. Verileriniz sıfırlanacaktır. Yer imlerini yedeklemeyi unutmayın.

brave://settings/reset

Screenshot_6.png

Brave tarayıcısında Google hesap eşitlemesi yok. Yani hesap ile bir alakası yok. Varsayılan olarak Google hizmetlerini kapalı sunuyor. Açmak isteyenler için ayar sunuyor. Ama açtığını sanmıyorum. Brave'in amacı gizlilik, Google hizmetleri de gizlilik düşmanı.

Açtığınızı sanmıyorum ama resimdeki ayar açıksa kapatın.

Screenshot_7.png

Veri aktarımı falan yaptıysanız belki tarayıcı ayarları bozulmuş olabilir. @BryanFury Genellikle bu verileri eşitleme ya da aktarma sistemleri kusursuz değiller. Hep bir sorun çıkarırlar. Bu yüzden uzun süredir şifreler için Bitwarden kullanıyorum. Yer imlerini de direkt aktarıyorum. Uzantı ayarları gibi şeyleri ise tarayıcı verilerini silmeden, diğer tarayıcıdaki uzantılara aktarıyorum.

Denedim olmadı. Brave'e bugün geçtim, daha öncesinde Opera kullanıyordum herhangi bir çakışma işlemi olma ihtimali var mıdır?
C:\Users\[KullaniciAdınız]\AppData\Local\BraveSoftware\Brave-Browser\User Data\Default\Extensions

Bu klasör içerisindeki her şeyi silip sonrasında tarayıcıyı tekrardan başlatıp bir daha dener misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı