Brave'in güvenliliğinden şüphe ettiren haber

Optikiyaza

Hectopat
Makaleler
4
Biliyorum eski kaynak. Brave ne kadar güvenli? Ona göre kullanacağım veya kullanmayacağım. Haber:

Son düzenleyen: Moderatör:
Brave güvenilir. Zaten Ceo'su hem JavaScript'in yapımcısı hem de Mozilla'nın kurucularından biri.

Kendim de kullanmaktayım.

Öyle olduğu için bende güvenmiyor değilim. O zaman kullanayım.

Kripto para kısmıyla işiniz yoksa güvenlik konusunda bir sorun olmayacaktır diye düşünüyorum. Zira açık kaynak kodlu uygulama.

Teşekkürler. Bu konularda biraz pimpirikliyimdir.

Brave'in bana göre öyle çok da özelliği yok. Hatta ağır geldi biraz. Alternatif reklam engelleyicili tarayıcılar mevcut. Uzantılarla da eklenebiliyor zaten. Güvenli tarayıcı istiyorsam Mozilla Firefox kullanırım.

Güvenlik konusunda ön sezilerime güvenerek Brave İnternet Tarayıcısını bir kaç saat önce bilgisayarımdan sildim.
Nedeni ise bazı sayfalarda şüpheli hareketler görmem.

Güvenlik konusunda ön sezilerime güvenerek Brave internet tarayıcısını birkaç saat önce bilgisayarımdan sildim.
Nedeni ise bazı sayfalarda şüpheli hareketler görmem.

Ne gördünüz?

Brave'in bana göre öyle çok da özelliği yok. Hatta ağır geldi biraz. Alternatif reklam engelleyicili tarayıcılar mevcut. Uzantılarla da eklenebiliyor zaten. Güvenli tarayıcı istiyorsam Mozilla Firefox kullanırım.

Eğer Windows kullanıyorsanız bence en güvenlisi Microsoft Edge, macOS kullanıyorsanız Safari.

Ne gördünüz?

Eğer Windows kullanıyorsanız bence en güvenlisi Microsoft Edge, macOS kullanıyorsanız Safari.
Banka kartı başvurusu yaparken sitede anormal şekilde ufak hatalar oluştu. Mesela bilgilerimi girdikten sonra sayfa çalışmamaya başladı. Daha sonra yeniden yüklenip en başa döndü. Bilmiyorum belki de ben abartıyorumdur.
Ama Edge ile çok mutluyum. :D

Yeni konular

Geri
Yukarı