Brawl Stars haksız yere hesap kilitlendi

İşletim sistemi
Android

Adanakebab

Hectopat
Yer
İzmir Bergama
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
GTX 1650, Ryzen 5 5600H 8 GB Ram
Uzun zamandır konu açmıyordum, böyle de bir konu ile dönmek istemezdim fakat yarım saat önce hesabım sebepsiz yere kilitlendi. Bu sabah kaybolan hesabımı belki bir umut alabilirim diye düşünüp Supercell desteğe yazdım, en son 2 saat önce bahsettiğim hesabın ele geçirilmiş tarzı bir şey söyledi ve bunu onaylıyor musunuz tarzı bir soru sordu. Bende belki hesap geliyor deyip evet deyip geçtim. Bu olaydan 1-2 saat sonra hesabıma giremedim ve en başa götürdü. Sonra da bu ekran geldi:

Screenshot_20231104_173651_Brawl Stars.jpg

Yeşil tuşa bastığımda da bu sefer destek kısmına erişemiyorum ve bu ekran geliyor.

Screenshot_20231104_182236_Brawl Stars.jpg

Hesaba 2 kere para yatırdım ve inanılmaz güçlü karakterlerim var. Gerçekten şu an ağlamak üzereyim. Çözümlerinizi bekliyorum.

Hocam adeletsiz oyun. Geri alma şansınız çok az. Silin bırakın oyunu bence. Geri yapana kadar 1 yılını alır.
Hesaba para yatırdım hocam, yoksa şu an oyunu silip herkese kötü olduğundan bahsetmiştim ki sabah bir de boss savaşında çılgın 16 ya kadar çıkmıştım hatta onun bile ekran fotoğrafı var o kadar söyleyeyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı