Brawl Stars hesabım çalındı

sulleymann

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar şimdi ben bir siteden satıcıdan Pass alacaktım. Adama fazla güvendim ve gelen kodları söyledim teslimatı yapsın diye ama maile gelen mesajlarda mail değişimi yazmıyordu ama ona rağmen hesaptan attı yani bilemedim. Özetle Pass'te alamadım üzerine hesaptan attı beni ama adamın mailini biliyorum sadece ama bu kadar yani hesaba girebilmemin kurtarmamın bir yolu var mıdır?

Arkadaşlar şimdi ben bir siteden satıcıdan Pass alacaktım. Adama fazla güvendim ve gelen kodları söyledim teslimatı yapsın diye ama maile gelen mesajlarda mail değişimi yazmıyordu ama ona rağmen hesaptan attı yani bilemedim. Özetle Pass'te alamadım üzerine hesaptan attı beni ama adamın mailini biliyorum sadece ama bu kadar yani hesaba girebilmemin kurtarmamın bir yolu var mıdır?
Supercell Destekle iletişime geçebilirsiniz.

Supercell'in destek mail hesabi yok mu hocam

oradan da mail attım şimdi bekliyorum yazmalarını, hesabın benim olduğunu net kanıtlayabilirim dekont ve girilen cihaz bilgilerim var umarım hallederim.
Hocam halledemezsin. Bende hesabımı satacaktım hesaba girmesi için 1 tane kod verdim sadece hesap o günden sonra kayıp ve desteğe ulaşmak mümkün bile olmadı. Hesabına elveda de dostum.

Hocam halledemezsin. Bende hesabımı satacaktım hesaba girmesi için 1 tane kod verdim sadece hesap o günden sonra kayıp ve desteğe ulaşmak mümkün bile olmadı. Hesabına elveda de dostum.
2 hesabım vardı şuan 1 tane kaldı ama olsun zaten kupası 11.500 civarıydı ama yine de ne bileyim 2 dolar yatırmıştım hesabıma çok değil ama alabilirsem sevinirim.

2 hesabım vardı şu an 1 tane kaldı ama olsun zaten kupası 11.500 civarıydı ama yine de ne bileyim 2 dolar yatırmıştım hesabıma çok değil ama alabilirsem sevinirim.

Geçmiş olsun cidden 3-4 brawl Pass Plus vardı hesapta. Bu kadar basit çalmaları çok anormal. Umurunda değil şu an Brawl Stars'ın hesaplar.

Geri
Yukarı