Brawl Stars incelemesi

Daha fazla  
Rainbow Six Siege, CoD'dan sonra şu konumdaki 1. kategoride bir oyun incelemesi yapmak istedim. ( Her şey grafik değildir - Technopat Sosyal )

Ve Youtube Türkiye gündemini rahat bırakmayan "Brawl Stars" isimli oyunu denedim.

Oyunda tam olarak "38" kahraman var. Kolay yoldan para vererek alabilir veya bedava savaş biletinde bir sürü olan sandıklardan çıkarabiliyorsunuz.
Bunların ekstra bir gücü yok ama farklı vuruş ve farklı ultileri var.

Oyun şu anda Türkiyeyi ve Youtube trendini rahat bırakmıyor. Laz Ali denen çatlağın her "Brawl Stars" videosu trend 1'e yükseliyor.

Oyun çok kolay. Yani şöyle diyeyim; ilk denediğim gün sadece 2 maç kaybettim.

Grafikleri: gayet beğendim, gayet tatlı ve hoş bir grafiği var.

Kaç oyuncu var? Oyun baya sevilip baya popüler bir oyun. Ara tuşuna bastığınız 1 salisede maç buluyor.

Kitlenin yaşı kaç? 7-36, çünkü en büyük 36 yaş gördüm, en küçük 7.

P2W mi? Değil.

Hesap sistemi nasıl? Çöp, Supercell ID denen çöp sistem var. E-posta değiştiremiyorsun. Şifre ile işlemiyor. İyi yanı yok denebilir.

Türkçe destekliyor mu? Evet, oyun türkçe destekliyor.

PC'de var mı? Yok. Ama GameLoop emülator'u desteklediği için burayı boşverin.

Bedava mı? Evet, %100 ücretsiz.

Toxic var mı? Dolandırıcı'dan kendini bilge zanneden aptallara kadar herkes var. Maalesef bundan da puan kırıyorum.

Rank sistemi? Kupa sistemi gayet iyi.

Güncellemeler ile daha iyi olan bu oyuna puanım...
8,5/10
1,5 puanı neden kırdım? Toxicler ve dolandırıcılar aşırı fazla, salmıyorlar. Ve Supercell ID sistemi çöp. Oyunun en önemli şeyi, bulut kaydı, ilerleme kaydetme vb. çok çöp yapmışlar ama.

Son düzenleme:
Bence insanların bayıldığı kadar bir oyun değil

Yine Youtube gündeminde, sal artıkta başka şeylere bakayım.

Kitlesinden dolayı olsa gerek oyunu trolleyenler çok oluyor. Bu nedenle sevdiğim bir oyun değil.

Maximum 11 yaşındaki çocuklar oynuyor, YouTube'da trend olmasının sebebi de bu (Enes de aynı yolda; yazık vallahi yazık). Küçük çocuklar üzerinden para kasıyorlar. Ben de sevmiyorum, pek benlik değil böyle oyunlar.

Maximum 11 yaşındaki çocuklar oynuyor, YouTube'da trend olmasının sebebi de bu. Küçük çocuklar üzerinden para kasıyorlar. Ben de sevmiyorum, pek benlik değil böyle oyunlar.

Bende öyle bir şeyle karşılaştım. Oyundaki %100'ü adı "BABA PRO"lEVENTpRO"CcCKurtAdamCcC" adındakilerle karşılaştım.

Oyunu uzun zamandır belli aralıklarla oynuyorum. Güzel ve arkadaşlarla girildiği zaman daha da eğlenceli olan bir oyun fakat tek oynamak isteyenlerin canını biraz sıkabiliyor. Neredeyse her maç boş, boş dolanan tipler geliyor. Ayrıca belli bir seviyeden sonra kendini tekrarlamaya başlıyor. Gir, görev yap ve çık.

Oyunu uzun zamandır belli aralıklarla oynuyorum. Güzel ve arkadaşlarla girildiği zaman daha da eğlenceli olan bir oyun fakat tek oynamak isteyenlerin canını biraz sıkabiliyor. Neredeyse her maç boş, boş dolanan tipler geliyor. Ayrıca belli bir seviyeden sonra kendini tekrarlamaya başlıyor. Gir, görev yap ve çık.

Benim arklarımda yok, tek giriyorum. Şanslısın yinede.

Yeni konular

Geri
Yukarı